Adrian „Banan” Dudek zawalczy na gali KSW 60! Jego rywalem były przeciwnik Michała Materli i Damiana Janikowskiego! [WIDEO]

0
Adrian
KSW 60: Adrian "Banan" Dudek vs. Aleksandar Ilić

Reprezentant Sportowego Zagłębia i Berserkers Team Bielsko-Biała podpisał kontrakt z największą federacją w Europie! Do KSW dołączył właśnie Adrian „Banan” Dudek, znany ze swoich efektownych skończeń i nokautów. Zawodnik pochodzący z Bielska-Białej swój siódmy pojedynek w zawodowym MMA stoczy na najbliższej gali KSW 60, która odbędzie się już 24 kwietnia!

Na gali KSW 60 w starciu w limicie kategorii średniej zawalczyć miał Tomasz Jakubiec, a jego rywalem miał być doświadczony i widowiskowo walczący Aleksandar Ilić. Niestety Jakubiec z powodów zdrowotnych wypadł z karty walk, tym samym na jego miejsce wskakuje Adrian Dudek, dla którego będzie to życiowa szansa.

Adrian „Banan” Dudek vs Aleksandar Ilić | KSW 60

Charakterny zawodnik reprezentujący Berserkers Team Bielsko-Biała w swoich dwóch ostatnich pojedynkach efektownie nokautował rywali. Najpierw na grudniowej gali MMASTERS League w siódmej sekundzie pojedynku znokautował Daniela Brunclika, a następnie w lutym bieżącego roku potężnym ciosem zgasił światło Dawidzie Drobinie. W poprzednich starciach Dudek wygrywał przez TKO i poddanie. Przegrał tylko raz – przez decyzję sędziowską, po brutalnej wojnie w klatce z Wawrzyniec Bartnikiem na gali Zagłębiowski Horror Show 3.

Dla Aleksandara Ilića będzie to czwarty pojedynek w KSW. Zawodnik z Bałkanów do tej pory podejmował same wielkie wyzwania. Na gali KSW 47 znokautował potężnym kopnięciem Damiana Janikowskiego. Następnie musiał uznać wyższość Cezarego Kęsika, z którym przegrał przez poddanie. Do bardzo dobrego pojedynku doszło na KSW 55, gdzie Ilić zmierzył się z Michałem Materlą. W pierwszej rundzie Serb posłał Polaka na deski i był bardzo bliskiej wygranej, jednak Materla przetrwał kryzys i w drugiej rundzie to on rozbił rywala.

Możemy spodziewać się, że walka Dudka z Ilićem będzie widowiskowym starciem! „Joker” będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że jego dwie ostatnie porażki to tylko małe potknięcia, natomiast dla „Banana” to wielka szansa, której nie może zmarnować.

KSW 60 obstawisz tutaj.

Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł! Rejestracja zajmuje 30 sekund.

OTWÓRZ KONTO – ODBIERZ BONUS.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie