Szef GROMDY o walce Soboty: „Żadna 60-tka u mnie nie wystąpi. Zorientowałem się i wycofałem z tego”

0
Szef GROMDY o walce Soboty:
Fot. Mariusz Grabowski, YouTube

Mariusz Grabowski w wywiadzie, który pojawił się na kanale RealnewsPL, potwierdził, że GROMDA to miejsce tylko dla charakternych zawodników.

W marcu social media obiegła informacja o planowanym starciu Żuroma z Sobotą, które miałoby odbyć się na gali GROMDA. Grabowski oświadczył, że jest zainteresowany zorganizowaniem takiego pojedynku. Szybko jednak zmienił zdanie, kiedy pomysł ten spotkał się z dużą krytyką.

Andrzej Żuromski chciał wyjaśnić z raperem trwający od dłuższego czasu konflikt. Wiele osób nastawiło się przeciwko Sobocie, kiedy na jaw wyszło, że w prokuraturze miał potwierdzić zeznania małego świadka koronnego.

Pomysł walki nie spodobał się zarówno kibicom, jak i zawodnikom GROMDY oraz innym fighterom. Grabowski niedługo oświadczył na Instagramie – Po wszystkich rozmowach i przemyśleniach uspokajam kibiców. GROMDA jak zwykle w krwawy piątek, żadna sobota. I przypominam, elitarny klub GROMDA tylko dla twardych i charakternych skur***li.

Ponownie o plany na walkę Żuroma z Sobotą został zapytany w ostatnim wywiadzie. Szef GROMDY odpowiedział wówczas – Znam Żuroma i w jakiejś tam sytuacji z nim rozmawiałem i mówił o tej walce. W pierwszej chwili się zgodziłem, ale za chwilę zobaczyłem, co się dzieje, jaka jest reakcja ludzi, zawodników naszych. Wiadomo, że zawodnicy są w jakiś sposób charakterni, a tam się z Sobotą rozchodziło o jakieś konflikty i jakieś inne sprawy.

Ja nie chciałem w to wnikać. Powiedziałem, że takie rzeczy u mnie na gali nie będzie i żadna 60-tka nie wystąpi, no, chyba że to zatuszuje. Po prostu zorientowałem się, wycofałem się z tego i na pewno takiej walki nie będzie.

Grabowski dodał, że kiedy informacja obiegła media, zawodnicy natychmiast zaczęli pisać wiadomości i wydzwaniać: „Prezesie nie możemy do tego dopuścić„.

Źródło: YouTube Realnews.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie