Juras potwierdza powrót do klatki KSW: „Myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę”

0
Juras potwierdza powrót do klatki KSW:
Fot. Łukasz Jurkowski, Instagram

Łukasz Juras Jurkowski potwierdził swój powrót do KSW. Fighter wejdzie do klatki blisko dwurocznej przerwie. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali KSW 48.

Łukasz Jurkowski to pierwszy turniejowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki i autor najszybszego nokautu w KSW. W 2004 roku po zaledwie 9 sekundach kopnięciem w głowę znokautował Pawła Zalewskiego. Łącznie w całej karierze MMA stoczył 28 pojedynków i wygrał 17 razy. W ostatnim starciu zmierzył się ze Stjepanem Bekavacem, z którym wygrał z powodu kontuzji rywala.

Juras do powrotu przymierzał się już kilkukrotnie. Zawodnik miał być zestawiony z Szymonem Kołeckim, jednak kilkukrotnie starcie nie doszło do skutku, między innymi z powodu kontuzji zarówno jednego, jak i drugiego z zawodników.

Tym razem Juras potwierdza jednak, że zobaczymy jego powrót do klatki KSW – Czas najwyższy. Są plany. Już dogadaliśmy, że na dniach będzie to wszystko ogłaszane. Zostały dwa miesiące, także osiem tygodni trzeba znowu być sportowcem na 100 procent – zapowiedział w rozmowie na kanale YouTube boksujemy tv.

Fighter podał także przybliżony termin pojedynku – Będę się bił przed wakacjami, cieszę się z tego. Teraz jest czas fajnej pracy.

Na ten moment nie wiadomo kto będzie rywalem Jurkowskiego. Być może jest szansa na wyczekiwany pojedynek z Kołeckim. Co najważniejsze Juras zapewnia, że będzie to zestawienie, które powinno spełnić oczekiwania kibiców – Myślę, że to walka, która zainteresuje wiele osób. Myślę, że będzie to strzał w „10”.

Źródło: boksujemy tv

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie