niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaCiekawostkiŻurom przygotowuje się do walki. Pokazał nagranie z treningu: "Tak wiem, wiem....

Żurom przygotowuje się do walki. Pokazał nagranie z treningu: „Tak wiem, wiem. Parę błędów jest” [WIDEO]

Andrzej Żurom Żuromski udostępnił nagranie z treningów. Według jego zapowiedzi, przygotowuje się do pojedynku.

Żurom wywołał duże zamieszanie, kiedy rzucił wyzwanie Sobocie i oświadczył, że jest po rozmowach z włodarzem GROMDY, który jest zainteresowany zorganizowaniem pojedynku. Gdyby starcie doszło do skutku, bylibyśmy świadkami pierwszego freak-fightu na GROMDZIE.

Na pojedynek zgodził się Mariusz Grabowski, który przyznał, że umożliwi stoczenie takiego pojedynku, jeśli obie strony będą zainteresowane. Taki pomysł spotkał się jednak z ogromną krytyką zarówno ze strony kibiców, jaki i całego środowiska sportowego. Swoje niezadowolenie wyrazili nawet fighterzy GROMDY.

Co się dzieje, jakiś podrzędny „raper” wyzywa do walki słynnego rapera, nie wiem po co, żeby się wybić na jego nazwisku. Co to da, nawet jak jest frajerem i Cię doje*ie to co po tym, już nie będzie frajerem. Na GROMDZIE nie ma miejsca dla freakow, idźcie sobie „wyjaśniać” do famemma. Gromda jest tylko dla prawdziwych skurw**li z charakterem – napisał na Facebooku Łukasz GOAT Parobiec.

Grabowski szybko zmienił zdanie i zapewnił, że nie zobaczymy Soboty na gali GROMDA. Niedawno w wywiadzie wyjaśnił całą sytuację – Znam Żuroma i w jakiejś tam sytuacji z nim rozmawiałem i mówił o tej walce. W pierwszej chwili się zgodziłem, ale za chwilę zobaczyłem, co się dzieje, jaka jest reakcja ludzi, zawodników naszych.

Wiadomo, że zawodnicy są w jakiś sposób charakterni, a tam się z Sobotą rozchodziło o jakieś konflikty i jakieś inne sprawy. Ja nie chciałem w to wnikać. Powiedziałem, że takie rzeczy u mnie na gali nie będzie i żadna 60-tka nie wystąpi, no, chyba że to zatuszuje. Po prostu zorientowałem się, wycofałem się z tego i na pewno takiej walki nie będzie – dodał.

Grabowski zapewnił, że nie zobaczymy Soboty, jednak nie wspominał nic o Żuromie. Co ciekawe temu drugiemu rzucił wyzwanie Sonic Valerianov (56,7 kg), który walczy w kategorii muszej. Mimo że Żurom waży 107 kg i jest cięższy od Valerianov o ponad 50 kg, fighter jest gotowy zawalczyć z nim na gołe pięści. Zawodnik chce udowodnić, że w prawdziwym sporcie nie ma miejsca dla takich postaci jak Żuromski.

„Przygotowania do Walki ( I Trening )

Tak wiem, wiem 😉 Parę błędów jest , typu odrywanie nogi, za bardzo spięty, więcej balansu ciałem, dokręcanie sierpowych i więcej nachylenia do przodu przy uderzeniu, ale są też + czyli mocne uderzenie, wraca pamięć treningowa, wydolność nie taka straszna jak myślałem, chęć treningów i dania dobrej walki, w miarę dobra dynamika jak na starego amatora i ogólnie dobry trener 🙂 Więc myślę, że 10 tygodni solidnych przygotowań zrobi swoje”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.