Okniński walkę Jurasa z Pudzianem nazywa ustawką: „Ale gówno, z Kołeckim nie chciał walczyć, choć sam go wyzwał”

0
Okniński walkę Jurasa z Pudzianem nazywa ustawką:
Fot. Łukasz Jurkowski / Mariusz Pudzianowski, Instagram

Mirosław Okniński, trener Akademii Sportów Walki Wilanów, który do walk przygotowuje m.in. Szymona Kołeckiego, skomentował doniesienia dotyczące walki wieczoru KSW 61.

Według nieoficjalnych informacji, jakie podał MMAPudelek, polska organizacja przy okazji 61 gali, planuje zestawić Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. Takiego starcia być może jednak w ogóle nie zobaczymy, gdyż pomysł spotkał się z mocną krytyką.

Juras ostatni raz walczył w kwietniu 2019 roku ze Stjepanem Bekavacem. Od tego czasu nie widzieliśmy go w akcji, a sam fighter odpuścił sobie treningi na rzecz kariery dziennikarskiej. Natomiast w ostatnim starciu Pudzianowski zmierzył się z Nikolą Milanoviciem, który dopiero co debiutował w zawodowym MMA.

Głos w sprawie planowanej walki zabrał Mirosław Okniński, który nie szczędził ostrych słów. Przypomnijmy, jest on trenerem Kołeckiego, który już kilkukrotnie miał być zestawiony z Jurkowskim. Niestety zawsze coś stawało na przeszkodzie, w tym m.in. kontuzja jednego i drugiego zawodnika.

Ale gówno, z Kołeckim nie chciał walczyć, choć sam go wyzwał. A teraz ma walkę z Pudzianem. WALKA Z KOLEGĄ Z KLUBU, ZWYKŁA USTAWKA. Ja na pewno nie będę oglądał. Nie polecam” – czytamy na Facebooku Oknińskiego.

Co ciekawe, w programie Koloseum Juras i Kołecki zrobili nieoficjalne face to face przed swoją nadchodzącą walką. Prawdopodobnie organizacja znalazła jednak inne zestawienia. Być może po takiej reakcji kibiców, na KSW 61 zobaczymy całkiem inne pojedynki.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie