Gdzie oglądać walkę Fabio Turchi vs Dylan Bregeon? Transmisja, karta walk, stream online, ppv

0

Fabio Turchi (18-1) już dzisiaj powraca i na gali w Mediolanie zmierzy się z mistrzem Francji w wadze junior ciężkiej – Dylanem Bregeonem (11-0-1). Stawką pojedynku będzie wakujący pas EBU. Zwycięstwo Turchiego oznaczałoby, że zrobiłby kolejny krok w kierunku potencjalnego rewanżu z mistrzem Europy Tommy’m McCarthym, z którym przegrał przez niejednogłośną decyzję w październiku 2019 roku.

Gdzie oglądać Fabio Turchi vs Dylan Bregeon?

Na karcie walk obejrzymy łącznie 7 pojedynków. Poniżej znajdziesz pełną kartę walk oraz informacje, gdzie obejrzeć całą galę.

Fabio Turchi to jeden z najbardziej perspektywicznych pięściarzy we Włoszech, który ciężko trenuje i małymi kroczkami wspina się na sam szczyt. W 2019 roku musiał uznać wyższość rywala i przegrał pierwszy raz w karierze przez niejednogłośną decyzję z Tommy’m McCarthym.

Teraz zawodnik za wszelką cenę chce doprowadzić do rewanżu, jednak najpierw na jego drodze stanie mocny Francuz, Dylan Bregeon, który postawi wysoką poprzeczkę. Bregeon w styczniu bieżącego roku pokonał jednogłośną decyzją Oliviera Vautraina (17-3-1), któremu odebrał tytuł mistrza Francji wagi junior ciężkiej.

Na dzisiejszej gali zawalczy również Francesco Patera (23-3-0), a jego rywalem będzie Nicola Henchiri (9-3-2). Na karcie głównej oprócz tego starcie dwóch niepokonanych pięściarzy – Ivana Zucco (12-0-0), który zawalczy z Luca Capuano (11-0-0).

Gdzie oglądać i kiedy Turchi vs Bregeon?

Gala odbędzie się w piątek 16 kwietnia. Początek o 21:00 czasu polskiego. Na karcie wstępnej zobaczymy 2 walki.

Karta główna, na której zobaczymy 5 walk w tym starcie Turchi vs. Bregeon rozpocznie się około 22:00.

Transmisja, stream walki Turchi vs Bregeon

Transmisja tylko i wyłącznie na platformie DAZN – tutaj.
Cena za dostęp do transmisji wynosi jedynie – 7,99 zł / miesięcznie
Ze subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie!

WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI – TUTAJ

Wykupując dostęp otrzymujesz możliwość oglądania największych wydarzeń i gal boksu. Przypomnijmy, że już jutro jest również walka Andrade vs Williams, którą obejrzysz w DAZN.

Karta walk Turchi vs Breeon

Fabio Turchi vs. Dylan Bregeon
Francesco Patera vs. Vladyslav Melnyk
Ivan Succo vs. Luca Capuano
Mauro Forte vs. Christian Narvaez
Armando Casamonica vs. Davide Cali

+ dwie walki amatorskie.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie