sobota, 24 lipca, 2021
Strona głównaBoksKrzysztof "Diablo" Włodarczyk w poniedziałek wychodzi na wolność! Promotor zdradza jego...

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w poniedziałek wychodzi na wolność! Promotor zdradza jego najbliższe plany.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w poniedziałek opuści zakład karny Warszawa-Służewiec, do którego trafił 8 stycznia bieżącego roku.

Sprawa zatrzymania sięga 2018 roku, kiedy to sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na dwa lata. Pomimo obowiązującego zakazu został zatrzymany ponownie za jazdę bez prawa jazdy. Pięściarz liczył się z tym, że może trafić do więzienia i tak też się stało.

Przed zatrzymaniem „Diablo”, jego promotor Andrzej Wasilewski wypowiedział się na Twitterze odnośnie planów na najbliższe miesiące:  „Jest blisko walki o EBU, a może nawet IBF, to bardzo uznane nazwisko w światowym boksie”

Zatrzymanie pokrzyżowało ambitne cele. Teraz po czterech miesiącach Włodarczyk wychodzi na wolność.

Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem Sportowe Fakty WP potwierdził, że „Diablo” w poniedziałek opuszcza areszt – „W poniedziałek się widzimy, wreszcie. Nastawienie Krzysia jest fantastyczne. W ostatnich tygodniach próbował jak najwięcej się ruszać. Służby więzienne, w ramach możliwości, były mu bardzo życzliwe. Krzysio mógł biegać w miejscu, w którym jest więcej przestrzeni. Starał się trzymać formę najlepiej, jak potrafi. Sam jestem ciekawy, w jakiej jest dyspozycji”

Na pytanie dotyczące najbliższych planów odpowiedział – „Jakie mamy plany? Najpierw zobaczymy, w jakiej Krzysio jest formie. Zakładamy, że w najwyższej dyspozycji raczej nie. Chciałbym, by jak najszybciej poczuł salę. O konkretach trudno teraz mówić. Zobaczymy, gdzie teraz jest: i fizycznie i psychicznie. Mam nadzieję, że w tym roku stoczy co najmniej dwie walki” – zakończył Wasilewski.

Źródło: Sportowe Fakty WP

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Szef FAME MMA o współpracy z KSW: „Chciałbym bardzo. Myślę, że...

0
Krzysztof Rozpara w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że chciałby podjąć współpracę z organizacją KSW, która przyniosłaby korzyści całej dyscyplinie MMA w Polsce.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x