Marcin Najman organizuje „igrzyska rozkminiaczy”! Żurom, Antykonfident, Tomasz Chic na MMA-VIP 2!

1
Marcin Najman organizuje igrzyska rozkminiaczy! Żurom, Antykonfident, Tomasz Chic na MMA-VIP 2!
Fot. Twitter

Marcin Najman organizuje już drugą galę MMA-VIP. Tym razem wydarzenie reklamuje jako „Igrzyska rozkminiaczy”, jednocześnie zdradza, kogo tym razem zobaczymy w klatce.

Jakiś czas temu Andrzej Żuromski znany jako Żurom rzucił wyzwanie Sobocie. Pojedynek miał odbyć się na gali GROMDA, jednak po protestach kibiców i innych zawodników Mariusz Grabowski, który chciał zorganizować starcie, wycofał się z tego i oświadczył, że w jego federacji nie zobaczymy pojedynku freak-fightowego, ani żadnej „60-tki”.

Żurom zaczął się jednak przygotowywać do swojej walki, jak się okazało, zasili on szeregi organizacji stworzonej przez El Testosterona. Wraz z nim w igrzyskach rozkminiaczy udział wezmą Antykonfident oraz Tomasz Chic.

MMA-VIP 2 już niebawem, a my dopięliśmy wielki turniej, turniej rozkminiaczy i walkę o pas największego rozkminiacza w Polsce – powiedział Najman w nagraniu, które pojawiło się na jego kanale.

El Testosteron na YouTube zapowiedział także Q&A z udziałem wspomnianych wcześniej zawodników oraz „Króla Syntholu”, który zawalczy w main evencie.

Szymon Komandos znany jako „Król Syntholu” w walce wieczoru zmierzy się z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem, który na pierwszej edycji MMA-VIP wygrał z Najmanem w drugiej rundzie przez nokaut techniczny.

W co-main evencie zobaczymy natomiast debiutującego w organizacji Krystiana Pudzianowskiego. Na ten moment nie wiemy, z kim zmierzy się brat zawodnika KSW.

Podczas czerwcowej gali zobaczymy również starcie dwóch żużlowców – Edwarda Mazura i Kamila Wieczorka. W klatce zawalczy także kontrowersyjny raper „Psychtrop”, a jego rywalem będzie Oliwie „Detailer” Gajewski. Pozostali zawodnicy, którzy znaleźli się na karcie walk to Kamil Zieliński, Nikodem Zatówka, walczący z Tomaszem „Fit Dzikiem” Łomnickim oraz Mateusz „Rolnik Zabijacz” Kisiel, który zmierzy się z Adrianem Ciosem.

Na ten moment data gali nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. MMA-VIP 2 odbędzie się prawdopodobnie 19 czerwca i będzie dostępne jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Źródło: YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Więcej odnośnie drugiej gali Marcina Najmana znajdziecie tutaj – Marcin Najman organizuje „igrzyska rozkminiaczy”! Żurom, Antykonfident, Tomasz Chic na MMA-VIP … […]