Don Kasjo dissuje Normana Parke! „Dostałeś od mamrota, co się bije tak jak cio*a, a startujesz tu do kota, co ma pieści jak Gołota” [WIDEO]

0
Don Kasjo dissuje Normana Parke!
Fot. Don Kasjo / Norman Parke, YouTube / Instagram

Gwiazdor FAME MMA Kasjusz Życiński postanowił sprowokować swojego kolejnego rywala i wrzucił do sieci diss zatytułowany „Sak Maj Bols”.

Na jubileuszowej gali poznańskiej organizacji freak fight Don Kasjo zmierzy się byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, a fighterzy stoczą pięć rund. Zwycięzca zdobędzie kilogramową sztabkę złota oraz nieoficjalny „pas króla”, który jako dodatkowe trofeum został stworzony na zamówienie Życińskiego.

Pomiędzy rywalami jest dużo złej krwi, co widzimy nie tylko w social mediach, ale także na konferencjach poprzedzających galę. Zawodnicy nie żałują sobie ostrych słów i obrażają siebie nawzajem.

Norman Parke to fighter, który w swojej karierze walczył w największej organizacji MMA na świecie, następnie trafił do KSW, jednak nie zarobi tam tak dużych pieniędzy, jak w FAME MMA. Co więcej, zawodnik ma konflikt z Martinem Lewandowskim, który nie wypłacił mu obiecanych pieniędzy.

Wygląda na to, że Stormin zostanie w poznańskiej organizacji na dłużej. Rzucił już wyzwanie Popkowi, z którym chciałby walczyć na starych zasad Pride oraz bez kategorii wagowych. Kilka dni temu pisał o takim pojedynku na swoich social mediach i potwierdził, że jeśli nie podpisze kontraktu z zawodową federacją MMA, zobaczymy ciekawą walkę.

W utworze, który został opublikowany na kanale House of Fames, Don Kasjo obraża swojego rywala, ale oberwało się także Mateuszowi Gamrotowi, z którym Życiński również jest skonfliktowany.

Dostałeś od mamrota, co się bije tak jak ciota, a startujesz tu do kota, co ma pieści jak Gołota – słyszymy w „Sak Maj Bols”.

Kursy na walkę Życiński vs. Parke i całą galę FAME MMA 10 znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic – tutaj.

OTWÓRZ KONTO TUTAJ I Z OKAZJI FAME MMA 10 ODBIERZ BONUS CASHBACK DO 550 ZŁOTYCH!

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie