Szymon Kołecki chwali zawodnika FAME MMA! „Za 2-3 lata może zawalczyć profesjonalną walkę”

0
Szymon Kołecki chwali zawodnika FAME MMA!
Fot. Szymon Kołecki, YouTube

Szymon Kołecki w rozmowie z portalem MMA – Bądź na bieżąco został zapytany o zawodnika FAME MMA, z którym trenuje w jednym klubie. Fighter KSW pochwalił Ferrariego i przyznał, że ma szansę na to, by zadebiutować w zawodowym MMA.

Zarówno Kołecki, jak i Amadeusz Roślik trenują w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów. Były sztangista ma na swoim koncie 10 walk. Wygrał 9 razy, w tym aż 8 przez TKO. W ostatniej walce zmierzył się z weteranem MMA Martinem Zawadą, z którym wygrał przez jednogłośną decyzję.

Natomiast Amadeusz Ferrari Roślik dotychczas stoczył cztery walki w formule MMA i jedną w kickboxingu. Na swoim koncie ma tylko jedno zwycięstwo. W przeciwieństwie do poprzednich pojedynków wygląda na to, że do starcia z Mateuszem Gąsiewskim przygotowuje się na poważnie.

Jakiś czas temu do sieci trafiły nagrania z treningów zawodnika. Jak widać, robi on duże postępy – Świetna forma Ferrariego! Zawodnik FAME MMA robi duże postępy [WIDEO]

Co ciekawe, zarówno trener Mirosław Okniński, jak i Robert Roszkiewicz wspominali, że Ferrari ma duży potencjał i talent, jednak nie przykłada się do treningów i jest po prostu leniwy. Szymon Kołecki uważa, że jeśli Roślik zacznie pracować na pełnych obrotach, ma szansę sporo się nauczyć.

Na sali jest to chłopak ruchowo na pewno bardzo zdolny, niewątpliwie ma talent ruchowy w każdej z płaszczyzn. Może nabyć umiejętności. On nie ma dzisiaj dużych umiejętności w niektórych płaszczyznach, ale może je nabyć, bo jest naprawdę zdolnym gościem – powiedział Kołecki.

Jeśli będzie pracował to absolutnie prędzej czy później, może w przeciągu 2-3 lat może zawalczyć nawet jakąś walkę profesjonalną, wcale nie muszą to być walki tylko freakowe. Jest to chłopak zdolny, więc będzie pracował, to na pewno się poprawi. Tylko, czy będzie pracował… – dodał.

FAME MMA 10 OBSTAWISZ TUTAJ:

OTWÓRZ KONTO U BUKMACHERA BETCLIC – TUTAJ 

I ODBIERZ BONUS CASHBACK DO 550 ZŁOTYCH NA FAME MMA 10

Źródło: YouTube / MMA-bądź na bieżąco

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie