Małolat K2 zawalczy na gali Najmana!? „Już niedługo przyjedzie do Polski. To brakujące ogniwo igrzysk rozkminiaczy”

1
Małolat K2 zawalczy na gali Najmana!?
Fot. Małolat K2 / Marcin Najman, Instagram

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Na kanale YouTube pojawiło się nagranie, na którym były zawodnik po raz kolejny uderza w Mateusza Borka i jednocześnie zapowiada przylot Małolata K2 do Polski.

Jak już wiadomo, na kolejnej gali organizowanej przez El Testosterona zobaczymy ciekawe nazwiska. W walce wieczoru MMA-VIP 2 po raz kolejny wystąpi Taxi Złotówa, który zmierzy się z debiutującym Królem Syntholu. W co-main evencie zawalczy Krystian Pudzianowski, a jego rywala poznamy na najbliższej konferencji.

Największa uwagę przyciąga jednak ostatni projekt El Testosterona, czyli „igrzyska rozkminiaczy”. Na gali MMA-VIP 2 zobaczymy bowiem Tomasza Chica, Żuroma i Antykonfidenta. Dwaj ostatni mają zmierzyć się nawet o tytuł największego rozkminiacza w Polsce.

Co ciekawe, Andrzej Żuromski miał walczyć na gali GROMDA z Sobotą. Mariusz Grabowski jeden z włodarzy organizacji potwierdził, że jest jak najbardziej zainteresowany zorganizowaniem takiego pojedynku, który byłby pierwszym freak-fightem na GROMDZIE.

Kiedy wiadomość o takim zestawieniu trafiła do mediów, ruszyła lawina komentarzy zarówno ze strony kibiców, jaki i innych zawodników, którzy zaczęli protestować. Ostatecznie Grabowski przekazał, że po zapoznaniu się z całą sytuacją, ani Sobota, ani „żadna 60-tka” nie zawalczą na gali GROMDA.

Jeśli chodzi o igrzyska rozkminiaczy, to nie koniec niespodzianek! Na kanale Najmana pojawiło się nagranie, na którym zadaje widzom nietypowe pytanie – „Kto dysponuje większym kopytem, Borek czy Malolat K2?”

Już niedługo do Polski przyjedzie Małolat K2, a wtedy Borek straci palmę zwycięstwa. A propos, chcielibyście zobaczyć Małolata K2 w igrzyskach rozkminiaczy? Chciałbym znać wasze zdanie, ale myślę, że to brakujące ogniwo do tej rozgrywki – przekazał Najman.

Dodał również, że wiele wyjaśni się na najbliższej konferencji, która będzie miała miejsce 7 maja. El Testosteron zaskoczył wszystkich, informując, że będzie ona dostępna jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV w kwocie 10 złotych!

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Domin
Domin
16 dni temu

„Palma zwycięstwa” – ja p#$#ę, co za dzban…