Zadyma na siłowni. Bójka dwóch napakowanych kolesi. W ruch poszedł gryf. [WIDEO]

0
fot. Facebook Screenshot

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widzimy zadymę z udziałem dwóch napakowanych kolesi na jednej z siłowni. Po kilkunastu sekundach wymiany zdań doszło do bijatyki, a w ruch poszedł nawet gryf! Całe szczęście jedna z trenujących osób powstrzymała mężczyznę, który chciał uderzyć nim drugiego mężczyznę.

Nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do zdarzenia, jednak całe zajście uchwyciły kamery monitoringu. Jeden z pracowników postanowił nagrać to co wydarzyło się na siłowni i wrzucił do sieci. Wideo okazało się hitem internetu, a użytkownicy masowo zaczęli je udostępniać.

Podczas wykonywania ćwiczeń jeden z mężczyzn w czarnej koszulce podszedł i ewidentnie zaczął prowokować faceta w białym tshircie, który był w trakcie robienia treningu.

Pomiędzy mężczyznami doszło do kilkunasto sekundowej wymiany zdań. Mężczyzna w białej koszulce ewidentnie nie brał sobie za nic słów faceta, który pewny siebie cały czas szukał problemu. W pewnym momencie nie wytrzymał i wyprowadził cios z otwartej ręki, po którym prowokator padł na ziemię!

Doszło do regularnej bijatyki. Cepy latały na lewo i prawo, a gdy prowokator znalazł się drugi raz na ziemi, facet w białej koszulce jeszcze go kopnął. Pod ręką był gryf, który całe szczęście nie został użyty, ponieważ pewnie bylibyśmy świadkami tragedii. Panowie po spięciu wymienili jeszcze kilka słów i… wrócili do treningu.

Fani komentują zajście następująco: „Dobrze, że zwarcie było asekurowane, bo jakby ten gryf doleciał to fiu fiu by się nawypierdalało”

„Napakowani a biją się jak baby” – komentuje kolejny z użytkowników. 

„Ja to uwielbiam się patrzeć jak napompowańce się tłuką jak koty”, „Piękna garda! Wspaniała technika” – dodaje prześmiewczo kolejny.

OTWÓRZ KONTO TUTAJ I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA SPORTY WALKI:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie