ACA122: Rafał Haratyk kolejny raz wygrywa z Piotrem Strusem [WIDEO]

0
ACA122: Rafał Haratyk kolejny raz wygrywa z Piotrem Strusem
Fot. Haratyk vs Strus

Za nami kolejny pojedynek Polaków w organizacji ACA. Na gali w Mińsku zobaczyliśmy rewanżowy pojedynek Rafała Haratyka z Piotrem Strusem. Ponownie lepszy okazał się Polish Tank.

W sierpniu 2020 roku po raz pierwszy zawalczył z rywalem z Polski. Wówczas doszło do nokautu już w pierwszej rudzie. Polish Tank zasypał rywala ciosami w parterze i wygrał przez TKO. Tym zobaczyliśmy pojedynek na pełnym dystansie, a sędziowie podjęli jednogłośną decyzję.

Piotr Strus bardzo zabiegł o ten rewanż, jednak w walce nie był tak aktywny, jak byśmy się spodziewali. W pierwszej rundzie Haratyk zajął środek klatki, a Strus chodził dookoła rywala. Zobaczyliśmy bardzo mało ciosów. Haraktyk wyprowadził kilka kopnięć, do wymiany doszło jedynie pod koniec odsłony, a znudzeni kibice zaczęli nawet gwizdać.

Początek drugiej rundy wyglądał podobnie, dopiero po kilku minutach Piotr Strus podkręcił tempo i zaczął atakować kombinacjami, na co rywal odpowiadał kopnięciami. Pod koniec Strus docisnął przeciwnika do siatki.

Trzecia odsłona wyglądała zdecydowanie lepiej. Zarówno jeden, jak i drugi był bliski tego, żeby naruszyć swojego rywala. Strus przycisnął rywala do siatki, jednak chwilę później Haratyk obalił przeciwnika. Strus zdobył jednak pozycję dominującą i pod koniec odsłony był za plecami rywala aż do zakończenia starcia.

Pojedynek nie porywał, a kibice liczyli na całkiem inne starcie, w social mediach pojawiły się komentarze internautów, którzy przyznali, że walka nie dostarczyła zbyt wielu emocji.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie