Najman o skandalicznej walce z Don Kasjo: „Chciałem to zrobić. Uznałem, że to…”

0
Najman o skandalicznej walce z Don Kasjo:
Fot. Marcin Najman, YouTube

Marcin Najman na swoim kanale YouTube powrócił do sytuacji, która miała miejsce na gali FAME MA 8, kiedy to w co-main evencie zmierzył się z Kasjuszem Życińskim.

Pojedynek odbył się w formule bokserskiej. Walka nie trwała jednak długo. Już w pierwszej rundzie Najman postanowił obalić Don Kasjo i wyprowadzić kilka ciosów w parterze. Wydawało się, że to koniec. Sędzia jedynie odjął punkt El Testosteronowi i pozwolił zawodnikom walczyć dalej. Kibice po zachowaniu Najmana byli w szoku, jednak ten zaskoczył ponownie i pierwszym jego atakiem po wznowieniu starcia było wyprowadzenie low kicka.

Sędzie tym razem przerwał starcie, a Najman przegrał przez dyskwalifikację. Chwilę po zakończeniu walki, w klatce wybuchła awantura, w której udział wzięli nie tylko zawodnicy, ale również ochrona i narożnik El Testosterona. Nie był to jednak koniec kontrowersji. Trener Najmana Damian Herczyk wykręcił nogę Życińskiego i doprowadził do poważnej kontuzji, a Don Kasjo po walce trafił do szpitala.

Marcin Najman został mocno skrytykowany przez kibiców i osoby ze świata sportu. Sam jednak uważa, że postąpił słusznie i była to dobra decyzja, o czym mówił już wielokrotnie. Na swoim kanale YouTube potwierdził, że podjął takie działania, gdyż uznał, że jest to najkrótsza droga do tego, by dać rywalowi nauczkę.

Przypomnijmy, El Testosteron chciał odegrać się na Życińskim za to, że gwiazdor FAME MMA w wywiadzie przed galą oświadczył, że Marcin Najman ma romans z zawodniczką poznańskiej organizacji Esmeraldą Godlewską. Don Kasjo chciał sprowokować rywala, jednak takiego efektu na pewno się nie spodziewał.

Najman na swoim kanale wspomniał o pojedynku w K-1, kiedy to Saleta próbował go obalić. Przy okazji powrócił do swojego starcia z Kasjuszem Życińskim – Ja wiem, że zaraz powiecie, ty bezczelnie obaliłeś tego don patusa. No tak! Ja wiem, że obaliłem bezczelnie, bo chciałem to zrobić. Jeżeli uznałem, że to jest najszybsza droga do tego, żeby mu wpierdzielić, no to tak zrobiłem. Sport… tam nie było żadnego sportu. To, co się działo przed walką, tam nie było żadnego sportu.

Źródło: YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie