Szef KSW o organizacji gal: „W tym kraju jest tylko dwóch gości, którzy wiedzą o MMA najwięcej. To jestem ja i mój wspólnik”

2
Fot. Martin Lewandowski, Instagram

Martin Lewandowski, który jest jednym z szefów największej polskiej organizacji MMA, przy okazji ostatniej gali, skomentował decyzję Michała Materli, jaką było przejście z KSW do EFM Show, której jest współwłaścicielem.

Michał Materla to legenda KSW. W organizacji zadebiutował w 2006 roku i na pierwszej gali poddał trzech rywali, wygrywając turniej w wadze średniej. Łącznie dla organizacji stoczył 25 walk, a ostatni raz widzieliśmy go w akcji na KSW 56, kiedy to został znokautowany przez Roberto Soldicia.

Zawodnik mocno zaskoczył kibiców, kiedy na jego social mediach pojawiła się informacja, że zakończył współpracę z organizacją. Decyzję zawodnika skomentował Martin Lewandowski, który przy okazji KSW 60 rozmawiał z portalem MMARocks.pl:

Coś tam było na rzeczy, natomiast ta decyzja mnie osobiście zaskoczyła. Nie wiem jak Maćka, nie wiem jak Wojka, niech oni się wypowiedzą. Natomiast dla mnie to było zaskoczenie. Zresztą do tej pory jeszcze nie rozmawiałem z Michałem na ten temat – powiedział.

No taka decyzja. Nie uważam jej za turbo słuszną, ale też rozumiem jakieś powody, które kierują Materlą. Tyle. Nie ma co tutaj tworzyć historii. Ja już przestałem się ekscytować i w jedną, i w drugą stronę – dodał.

Przy okazji szef KSW zabrał głos w sprawie konkurencji, czyli innych organizacji, których w ostatnim czasie powstaje coraz więcej – Widzę, że już naprawdę mocno nasycony jest ten rynek. Natomiast nie ekscytuję się w takim sensie, że ja już przeżyłem tyle konkurencji, tylu wielkich promotorów, którzy wymachiwali szabelkami i mówili, co oni nie zrobią.

A tak naprawdę jest tylko dwóch gości w tym kraju, którzy naprawdę wiedzą o MMA najwięcej, a przede wszystkim o organizacji. To jestem ja i mój wspólnik. Przeszliśmy to od zera po PGE Narodowy, prawie 58 tys. sprzedanych biletów. Robimy gale za granicą. Wiemy, czym to pachnie, wiem, jak to można smakować.

Źródło: mmarocks.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
kamil
kamil
12 dni temu

🙂 w mojej opinii to tylko wiecie jak ludzi robić w bambuko i płacić im nędzne daniny. 😉 za gale kasujecie jak za zboże a taka sama parodia, poziom co i na innych galach za połowę niższą kasę 🙂

Last edited 12 dni temu by kamil
bolo
bolo
8 dni temu
Reply to  kamil

to sie nazywa biznes