Klimatyczna zapowiedź gali GROMDA 5! Nadchodzą krwawe walki na gołe pięści! [WIDEO]

0
GROMDA

Już 7 maja kolejna odsłona brutalnych i krwawych walk na gołe pięści GROMDA 5! Na zbliżającej się gali mieliśmy obejrzeć wielki finał, w którym zmierzyć się mięli VASYL i ZADYMA.

W związku z kontuzją ręki jakiej doznał Tomasz „ZADYMA” Gromadzki wielki finał o 100 tysięcy złotych odbędzie się na gali GROMDA 6. Jak zaznaczają organizatorzy – „Chcemy aby obaj finaliści byli w pełni zdrowi oraz mieli kompletne przygotowanie do walki. Niestety czas do gali GROMDA 5 jest zbyt krótki.”

Tym samym na GROMDA 5 zobaczymy kilka super-fightów oraz kolejną edycję turnieju.

Tomasz Gromadzki w następujących słowach skomentował sytuację z przesunięciem wielkiego finału: „Niestety nawet my wojownicy Gromda nie jesteśmy niezniszczalni.Od czerwca ubiegłego roku, gdzie stoczyłem swój pierwszy pojedynek na Gromda, aż do turnieju w tym roku, który odbył się 26 lutego, zrobiłem 7 walk w tym 5 na gołe pięści i dwie w boksie zawodowym w tym jedna 10 rund o pas Zawodowego Mistrza Polski.Wiadomo, że 3 walki były jednego dnia ale przeliczając ilość pojedynków na okres w okres czasowy w jakim miały miejsce, wychodzi na to, że w 8 miesięcy stoczyłem 7 walk.

„Dzięki odpowiedniemu wypoczynkowi i regeneracji oraz pełnemu okresowi przygotowań do finału, wyjdę jeszcze lepszy i w jeszcze lepszej formie. Do tego Vasyl jeszcze będzie miał więcej czasu, żeby potrenować. Mówi się, że wyczekane lepiej smakuje, a tutaj to starcie, gdzie stanie na przeciw siebie dwóch zawodników w pełni zdolnych do walki i w najlepszej życiowej formie, może być warte tego czekania.A w tym czasie niech Wasze apetyty, na krwawą jatkę, choć trochę zaspokoi Gromda numer pięć.”

GROMDA 5: Mocna zapowiedź z Andrzejem Gołotą, Markiem Piotrowskim, Tomaszem Adamkiem

Właśnie pojawiła się oficjalna zapowiedź gali GROMDA 5, która odbędzie się 7 maja – wyłącznie w PPV.

„To były czasy. Każdy chciał być jak Bruce Lee. Wstawanie w nocy na walki Andrzeja Gołoty. Żelazny Mike Tyson, który urywał łby. Kultowe filmy o Rockym Balboa, który walczył do końca. Czasy podwórkowych solówek i walk Mortal Kombat. Wielcy polscy wojownicy jak Marek Piotrowski czy Tomasz Adamek, którzy podbijali Amerykę. Owszem była zabawa, kobiety i afery ale liczył się przede wszystkim sport, a nagradzani byli najlepsi. Ehhh wszystko się spieprzyło. Ale na szczęście ostało się jedno miejsce gdzie nie ma miękkiej gry… GROMDA.”

Źródło: GROMDA

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie