środa, 28 lipca, 2021
Strona głównaGROMDAKlimatyczna zapowiedź gali GROMDA 5! Nadchodzą krwawe walki na gołe pięści!

Klimatyczna zapowiedź gali GROMDA 5! Nadchodzą krwawe walki na gołe pięści! [WIDEO]

Już 7 maja kolejna odsłona brutalnych i krwawych walk na gołe pięści GROMDA 5! Na zbliżającej się gali mieliśmy obejrzeć wielki finał, w którym zmierzyć się mięli VASYL i ZADYMA.

W związku z kontuzją ręki jakiej doznał Tomasz „ZADYMA” Gromadzki wielki finał o 100 tysięcy złotych odbędzie się na gali GROMDA 6. Jak zaznaczają organizatorzy – „Chcemy aby obaj finaliści byli w pełni zdrowi oraz mieli kompletne przygotowanie do walki. Niestety czas do gali GROMDA 5 jest zbyt krótki.”

Tym samym na GROMDA 5 zobaczymy kilka super-fightów oraz kolejną edycję turnieju.

Tomasz Gromadzki w następujących słowach skomentował sytuację z przesunięciem wielkiego finału: „Niestety nawet my wojownicy Gromda nie jesteśmy niezniszczalni.Od czerwca ubiegłego roku, gdzie stoczyłem swój pierwszy pojedynek na Gromda, aż do turnieju w tym roku, który odbył się 26 lutego, zrobiłem 7 walk w tym 5 na gołe pięści i dwie w boksie zawodowym w tym jedna 10 rund o pas Zawodowego Mistrza Polski.Wiadomo, że 3 walki były jednego dnia ale przeliczając ilość pojedynków na okres w okres czasowy w jakim miały miejsce, wychodzi na to, że w 8 miesięcy stoczyłem 7 walk.

„Dzięki odpowiedniemu wypoczynkowi i regeneracji oraz pełnemu okresowi przygotowań do finału, wyjdę jeszcze lepszy i w jeszcze lepszej formie. Do tego Vasyl jeszcze będzie miał więcej czasu, żeby potrenować. Mówi się, że wyczekane lepiej smakuje, a tutaj to starcie, gdzie stanie na przeciw siebie dwóch zawodników w pełni zdolnych do walki i w najlepszej życiowej formie, może być warte tego czekania.A w tym czasie niech Wasze apetyty, na krwawą jatkę, choć trochę zaspokoi Gromda numer pięć.”

GROMDA 5: Mocna zapowiedź z Andrzejem Gołotą, Markiem Piotrowskim, Tomaszem Adamkiem

Właśnie pojawiła się oficjalna zapowiedź gali GROMDA 5, która odbędzie się 7 maja – wyłącznie w PPV.

„To były czasy. Każdy chciał być jak Bruce Lee. Wstawanie w nocy na walki Andrzeja Gołoty. Żelazny Mike Tyson, który urywał łby. Kultowe filmy o Rockym Balboa, który walczył do końca. Czasy podwórkowych solówek i walk Mortal Kombat. Wielcy polscy wojownicy jak Marek Piotrowski czy Tomasz Adamek, którzy podbijali Amerykę. Owszem była zabawa, kobiety i afery ale liczył się przede wszystkim sport, a nagradzani byli najlepsi. Ehhh wszystko się spieprzyło. Ale na szczęście ostało się jedno miejsce gdzie nie ma miękkiej gry… GROMDA.”

Źródło: GROMDA

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Pudzianowski potwierdza! Trwają rozmowy w sprawie walki z „Górą”! „Jak spełnią...

0
Niedawno Was informowaliśmy, że nasz rodak Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem. Pierwotnie Islandczyk miał we wrześniu zawalczyć z Eddie Hallem, lecz ten doznał kontuzji. Od razu pojawiły się spekulacje, że to właśnie „Pudzian” może być nowym rywalem Bjornssona. Wszystko na to wskazuje, że ostatecznie może dojść do takiej walki.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x