Zawodnik UFC Chris Weidman pokazał zdjęcia rentgenowskie złamanej nogi [FOTO]

0
Zawodnik UFC Chris Weidman pokazał zdjęcia rentgenowskie złamanej nogi [FOTO]
Fot. Instagram / Twitter

Na gali UFC 261 widzieliśmy pojedynek, który zakończył się już po 17 sekundach. Chris Weidman, który zmierzył się z Uriah Hallem, doznał koszmarnej kontuzji.

Hall jako pierwszy zawodnik w historii organizacji zwyciężył bez wyprowadzenia żadnego ciosu. Weidman wyprowadził niskie kopnięcie, a kiedy stanął na złamanej kości, upadł z krzykiem na matę.

Co ciekawe, w podobny sposób kontuzji doznał Anderson Silva, kiedy w 2013 roku walczył właśnie z Weidmanem. Wówczas także zablokowanie niskiego kopnięcia sprawiło, że Pająk złamał nogę i przegrał starcie o pas.

Od tamtej kontuzji zaczęła się seria porażek Silvy. Fighter już nigdy nie wrócił do dawnej formy i przegrał 5 z kolejnych 7 pojedynków, a po porażce z Uriahem Hallem został zwolniony z UFC.

Kibice obawiają się, że koszmarna kontuzja Weidmana zakończy jego karierę. Fighter przeszedł już operację i udostępnił w sieci zdjęcie złamanej nogi oraz podziękowania dla kibiców.

Przed i po zdjęciu rentgenowskim tego koszmaru. Specjalnie podziękowania dla Dr.Gitlina za przeprowadzenie operacji i bycie pomocnym przez cały proces. Podziękowania także dla Dr. Davisa z UFC za upewnienie się, że wszystko u mnie dobrze i rozmowę z lekarzami w moim imieniu. Czuje się znacznie lepiej wiedząc, że mnie wspiera. Największą obawą było, czy nie wda się zakażenie, kiedy ciężarem ciała wylądowałem na kość i przebiła moją skórę – napisał na Instagramie.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie