niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaMMACzy bicepsy "Króla Syntholu" mogą wybuchnąć? Marcin Najman komentuje!

Czy bicepsy „Króla Syntholu” mogą wybuchnąć? Marcin Najman komentuje! [WIDEO]

Już w czerwcu odbędzie się druga gala MMA-VIP organizowana przed Marcina Najmana. Tym razem zawodnik pochodzący z Częstochowy postawił wszystko na jedną kartę i postanowił zorganizować pojedynki, które w sieci zbierają gigantyczne zasięgi. Na karcie walk zobaczymy m.in. Krystiana Pudzianowskiego, czy „Taxi Złotówę”. Hitem okazały się „Igrzyska Rozkminiaczy”, na których zobaczymy „Żuroma”, „Antykonfidenta”, Tomasza Chica, czy „Króla Syntholu”.

Wczoraj na naszej stronie pojawił się artykuł, w którym zobaczyć można jak do swojej walki przygotowuje się właśnie nasterydowany „Król Syntholu”. Wideo z treningu obejrzysz tutaj. Szymon Komandos, bo tak przedstawia się zawodnik jest świadomy tego co robi i nie wstydzi się brania sterydów. Co ciekawe prowadzi swój „sex-shop”, który założył z mamą.

Po nagraniu z treningu w sieci pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy oto, czy bicepsy „Króla Syntholu” mogą wybuchnąć. Fani są zszokowani ogromnymi gabarytami zawodnika. Na ten temat wypowiedział się również rywal Szymona Komandosa, czyli Taxi Złotówa, który w rozmowie z realnews.pl powiedział – „Tak, chcę go pokonać w spektakularny sposób. Będę mu obijał i okopywał jego wielkie bicepsy. Mam nadzieję, że nie eksplodują i nie dostanę jakąś plamą oleju w twarz.

Najman o „Królu Syntholu”

Na ostatniej konferencji MMA-VIP 2 można było zauważyć, że „Król Syntholu” doznał kontuzji ręki. Na ten temat wypowiedział się „El Testosteron” w rozmowie z fansportu.pl – „Jest pewna kontuzja, która w założeniu ma się zagoić najdalej do połowy maja, dlatego walka jest jak najbardziej planowana. Pęknięcie palca to nie jest coś co wyklucza Cię od biegania. Wiadomo, że sparować się nie da, ale pierwsza faza to kondycja. Jeśli Szymon Komandos uznał, że to nie będzie przeszkoda to mamy to”.

Dziennikarz zapytał Najmana również o potencjalnie inną kontuzję, która może wydarzyć się w trakcie walki np. wybuch bicepsu. – „Nie stój za blisko, bo jak Cię pierdyknie to jeszcze ci coś zrobi. Każdy musi mieć jakąś taktykę na zwycięstwo, jeśli dzięki temu wygra…”

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!