Kontrowersyjna porażka Reuga Reuga! Zasymulował, żeby nie walczyć kolejnej rundy? [WIDEO]

Kontrowersyjna porażka Reuga Reuga! Zasymulował, żeby nie walczyć kolejnej rundy? [WIDEO]
Fot. Grishenko vs Reug Reug, YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2021, 18:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Znany senegalski zawodnik odniósł pierwszą porażkę w karierze. Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Padły podejrzenia, że fighter nie chciał już dalej walczyć.

Oumar Kane znany jako Reug Reug to zawodnik One Championship. Dotychczas stoczył 4 pojedynki, wygrał 3 z nich, wszystkie przez nokaut. Wielu uważa, że zawodnik ma szansę na wielką karierę, jednak zdania mogą zmienić się po ostatnim pojedynku Senegalczyka.

Reug Reug na gali One on TNT 4 zmierzył się z Krillem Grishenko. Dotychczas Kane pokonał dwóch rywali z ujemnymi bilansami i zawodnika, który odnosił zwycięstwa w małych organizacjach.

Natomiast dla Grishenko była to 4 walka w karierze i debiut w organizacji One Championship. Wszystkie pojedynki wygrał przed czasem, jednak takiego zwycięstwa na pewno się nie spodziewał.

Grishenko był wielkim underdogiem, jednak dominował w tym pojedynku, starcie prawdopodobnie zakończyłoby się jednogłośną decyzją, lub skończeniem w trzeciej rundzie, Reug Reug mocno opadł z sił. Pod koniec drugiej odsłony zawodnicy wymienili ciosy ułamek sekundy po gongu. Senegalczyk zasugerował, że został uderzony w szyję, a po chwili położył się na plecach i próbował złapać oddech.

Kibice sugerują, że podobnie jak Aljamain Sterling, który został kopnięty kolanem przez Petra Yana, tak samo Reug Reug próbował doprowadzić do dyskwalifikacji rywala. Tak się jednak nie stało. Senegalczyk przegrał przez TKO. Co ciekawe, zgłosił, że złoży protest, żeby pojedynek został rozstrzygnięty jako no-contest, gdyż został uderzony po gongu.

Jak zauważyli internauci, również Reug Reug uderzył przeciwnika po zakończeniu rundy, co więcej, jak widać na powtórkach, cios Grishenko raczej nie trafił tam, gdzie sugerował Kane. Całe zachowanie po ciosie i reakcja pozostawia wiele wątpliwości.

Po walce pojawiły się komentarze, że zawodnik po miał świadomość, iż nie będzie w stanie wydolnościowo przetrwać trzeciej rundy i przegrał sam ze sobą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments