Borys Mańkowski proponuje walkę w boksie. Rzucił wyzwanie Normanowi Parke!

0
Borys Mańkowski proponuje walkę w boksie. Rzucił wyzwanie Normanowi Parke!
Fot. Borys Mańkowski, Instagram

Borys Mańkowski, który obecnie wraca do zdrowia po kontuzji, zaskoczył kibiców nietypową propozycją walki. Rzucił wyzwanie Normanowi Parke, jednak chce się z nim zmierzyć w formule bokserskiej.

Mańkowski w zawodowym MMA stoczył 31 walk – wygrał 22 razy i raz zremisował. Na KSW 27 zdobył mistrzowski pas w wadze półśredniej, który obronił 3 razy. Ostatni raz widzieliśmy zawodnika w akcji na KSW 57, kiedy to przez jednogłośną decyzję pokonał Artura Sowińskiego.

Zawodnik do klatki najprawdopodobniej wróci w grudniu. Z Mańkowskim chciał zmierzyć się Marian Ziółkowski, jednak mistrz wagi lekkiej oświadczył, że nie zamierza czekać tak długo i aktualnie nawołuje do starcia z mistrzem dywizji piórkowej Danielem Torresem.

Tymczasem Borys Mańkowski rzucił wyzwanie Normanowi Parke. Ze Storminem po raz pierwszy walczył na KSW 47. Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo zawodnika z Irlandii Północnej. Tym razem pojedynek miałby odbyć się w formule bokserskiej.

Raju z Marianem w boksie 🤔? Na MMA jeszcze nie mogę sobie pozwolić przez najbliższe miesiące ,ale właśnie pojedynek bokserski? Np. z Normanem 😎? Jeżeli oczywiście wygra swoją następna walkę ? Hmm” – napisał na Twitterze Mańkowski.

Na ten wpis Stormin zareagował takimi słowami – Zawalczmy w 77 kilogramów i cię wykończę.

Borys na koniec odpowiedział byłemu rywalowi, żeby najpierw skupił się na nadchodzącym starciu. W kolejnym pojedynku Parke zawalczy bowiem w formule bokserskiej, a jego rywalem będzie Don Kasjo. Walka, której stawką jest kilogramowa sztabka złota, będzie main eventem gali FAME MMA 10.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie