Gdzie oglądać GROMDA 5? Transmisja na żywo, stream online live, PPV.

GROMDA 5 PPV TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ
GROMDA 5: Transmisja na żywo, gdzie oglądać? PPV
Opublikowane 5 maja 2021, 23:18
przez FW
0
0
12 komentarzy

Nadchodzi kolejny turniej brutalnych walk na gołe pięści GROMDA 5! Fani sportów walki pokochali projekt stworzony przez Mateusza Borka oraz Mariusza Grabowskiego. Niesamowite emocje, spektakularne nokauty to coś co oglądamy na każdej GROMDZIE. Na piątkowej gali zobaczymy debiut m.in. Karola „KING KONGA” Grzesiuka, kibola Arki Gdynia, który będzie chciał dać kibicom niesamowite show. Fani czekają również na Łukasza „GOAT” Parobca, Arman Amiryan i popularnego Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

GROMDA 5: TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ? O KTÓREJ? STREAM LIVE, PPV

W czwartek odbędzie się losowanie par turniejowych GROMDA 5. Na piątkowej gali mieliśmy obejrzeć finał poprzedniej edycji, w którym „VASYL” miał zawalczyć z „ZADYMĄ”. Niestety Tomasz „Zadyma” Gromadzki z powodu poważnej kontuzji ręki musiał zrezygnować i walka finałowa została przeniesiona na kolejną galę. Fani jednak nie powinni się kompletnie tym martwić, ponieważ organizatorzy przygotowali dla nich coś ekstra! Oprócz turnieju, którego stawką jest aż 100 tysięcy złotych na GROMDA 5 zobaczymy kilka extra fightów! Na gali zobaczymy tym razem łącznie aż 16 walecznych i charakternych zawodników!

GROMDA 5: WALKI NA GOŁE PIĘŚCI

Zasady turnieju są proste. Mały, oldschoolowy ring o wymiarach 4×4 metry. Walka trwa cztery rundy, każda po 2 minuty. Tutaj nie ma sędziów punktowych. Jeśli walka dotrwa do końca to rozpoczyna się ostatnia, piąta runda bez limitu czasowego.

Walki na GROMDZIE odbywają się na gołe pięści na zasadach boksu zawodowego. Ręce zawodników zabezpieczone są tylko owijkami. W GROMDZIE walkę można wygrać jedynie nokautem, technicznym nokautem, dyskwalifikacją lub poddaniem.

GROMDA 5 – GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO

Galę GROMDA 5 obejrzysz tylko i wyłącznie w systemie PPV. Transmisji z gali nie obejrzysz w telewizji.

Cena za dostęp do transmisji wynosi jedynie 19,99 zł

WYKUP DOSTĘP – TUTAJ

CENA PPV GROMDA 5: 19,99 zł

GROMDA 5 GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA NA ŻYWO, PPV, STREAM ONLINE
GROMDA TRANSMISJA NA ŻYWO

Dostęp do transmisji na żywo, stream online.

DATA GROMDA 5 – O KTÓREJ OGLĄDAĆ?

Gala GROMDA 5 odbędzie się jak zawsze w „krwawy piątek”. Start transmisji rozpocznie się o godzinie 20:00, tylko i wyłącznie w systemie PPV. Data GROMDY to 07.05.2021 r.

  • Data: 7 maj, 2021 rok
  • Godzina: 20:00

GROMDA wyznaczyła w Polsce nową drogę, jeśli chodzi o walki na gołe pięści, a pomysł Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego okazał się sukcesem. Już po pierwszej edycji, którą zwyciężył Krystian „Tyson” Kuźma było wiadome, że ten projekt nie może się nie udać. 

DOSTĘP PPV DO GROMDY – TUTAJ

KTO ZAWALCZY? KARTA WALK GROMDA 5

Na gali zobaczymy hardych i walecznych wojowników. Do gry wchodzi „PSYCHO”, który na ostatniej gali nie pojawił się w związku z zatrzymaniem przez policję. „BOYKA”, „GLEBA”, „PIECIA’, „BOCHEN”, „MARIO”, „BALBOA” to kolejni uczestnicy krwawych walk na gołe pięści. Łącznie w ringu o wymiarach 4 na 4 zobaczymy następujących zawodników:

Lista zawodników: „DON DIEGO”, „BUBU”, „BYKU”, „GLEBA”, „KING KONG”, „ARMAN”, „BALBOA” „PSYCHO”, „ŁAZAR”, „GOAT”, „PIECIA”, „MARIO”, „NIEDŹWIEDŹ”, „GÓRAL”, „BOYKA”, „BOCHEN”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments