GROMDA w Stanach Zjednoczonych? Legenda walk na gołe pięści chce zawalczyć w polskiej organizacji

0
GROMDA w Stanach Zjednoczonych? Legenda walk na gołe pięści chce zawalczyć w polskiej organizacji
Fot. Mariusz Grabowski, YouTube

Mariusz Grabowski jeden z szefów GROMDY potwierdził, że polska organizacja prowadzi poważne rozmowy i planuje zadebiutować na amerykańskim rynku. Pojawił się już wstępny termin gali.

Już jutro w krwawy piątek 7 maja odbędzie się piąta edycja GROMDY. Głównym pojedynkiem imprezy miało być starcie finałowe o 100 tysięcy złotych. Pierwszą nagrodę wygrał DON DIEGO, który znokautował TYSONA. Tym razem mieliśmy zobaczyć starcie Vasyla Halycha, który zawalczy z ZADYMĄ. Drugi z zawodników na ostatniej gali odniósł kontuzję i starcie finałowe musiało zostać przełożone na GROMDĘ 6.

Na jutrzejszej gali zobaczymy tradycyjnie turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników oraz czekają na nas extra fighty. W dodatkowych pojedynkach również zmierzy się 8 fighterów. Zobaczymy m.in. zwycięzcę pierwszego finału DON DIEGO.

GDZIE OGLĄDAĆ GROMDA 5? TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE, PPV

Włodarze organizacji przyznali, że trwają poważne rozmowy także nad projektem, który będzie miał miejsce poza granicami kraju, a konkretnie w Stanach Zjednoczonych.

Cały czas propozycję spływają. Mamy dużo ofert. Powiem szczerze, że dobijają się dwie telewizje amerykańskie. Mamy inwestorów amerykańskich, którzy bardzo dążą do tego, żeby GROMDĘ zrobić w Stanach Zjednoczonych – powiedział Grabowski.

1 czerwca wrócą kibice w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że taki termin powakacyjny byłby na pewno dobry – dodał.

Szef organizacji zdradził, że trwają negocjacje z legendą walk na gołe pięści. Pochodzący z Kanady Bobby Gunn to zawodnik, który stoczył ponad 70 walk i jest niepokonany. Próbował także swoich sił w zawodowym boksie i walczył m.in. z Tomaszem Adamkiem. Kanadyjczyk zaproponował nawet rewanż z Polakiem, tyle że tym razem bez rękawic.

Nie ukrywamy, że prowadziliśmy rozmowy na tę galę z Bobby Gunnem. Nie spotkaliśmy się finansowo, bo już do tego momentu doszliśmy. Myślę, że jak Bobby Gunn troszkę zejdzie, ewentualnie my się dogadamy w Ameryce, to być może będzie twarzą tamtej gali i na niej wystąpi – wyjaśnia Grabowski.

On powiedział, że Adamek jest jego przyjacielem, że kocha Polaków i na pewno walka z Tomaszem Adamkiem zrobiłaby wielkie show w GROMDZIE – dodał.

GROMDA 5 – GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO

Galę GROMDA 5 obejrzysz tylko i wyłącznie w systemie PPV.

Cena za dostęp do transmisji wynosi jedynie 19,99 zł

WYKUP DOSTĘP – TUTAJ

Źródło: YouTube

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie