BYKU uderzony w gardło przez DON DIEGO! Nie mógł kontynuować walki!

0
BYKU uderzony w gardło przez DON DIEGO! Nie mógł kontynuować walki!
Fot. GROMDA

Przed nami kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. W krwawy piątek 7 maja mieliśmy zobaczyć kolejny finał, czyli starcie o 100 tysięcy złotych. Pierwszym mistrzem GROMDY był Mateusz DON DIEGO Kubiszyn, który znokautował Krystiana TYSONA Kuźmę.

Tym razem zawalczyć mieli Vasyl Halych i Tomasz ZADYMA Gromadzki. Niestety drugi z zawodników nie wyleczył jeszcze kontuzji. Organizatorzy przygotowali więc tradycyjnie turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników oraz cztery extra fighty.

W dodatkowych pojedynkach zobaczymy fighterów znanych z poprzednich edycji GROMDY, w tym m.in. pierwszego zwycięzcę DON DIEGO, Łukasza GOAT Parobca, czy Rafała ŁAZARA Łazarka.

RELACJA

Pierwszy runda pomiędzy Mateuszem DON DIEGO Kubiszynem i Pawłem BYKIEM Strzelczykiem rozpoczęła się spokojnie, zawodnicy walczyli bardzo rozpoznawczo. Kibice liczyli na to, że w drugiej rundzie pojedynek się rozkręci, jednak DON DIEGO przypadkowo trafił rywala w gardło. Zawodnik miał problemy ze złapaniem oddechu i starcie zostało przerwane.

Pojedynek został rozstrzygnięty jako no-contest, jednak w studio Artur Szpilka i Maciej Miszkiń zaznaczyli, że nikt nie powinien mieć problemu z tym, jeśli wynikiem walki byłoby TKO i zwycięstwo DON DIEGO.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie