Łukasz Parobiec nokautuje King Konga w pierwszej rundzie!

0
Łukasz Parobiec nokautuje King Konga w pierwszej rundzie! [WIDEO]
Fot. GROMDA

Przed nami kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. W krwawy piątek 7 maja mieliśmy zobaczyć kolejny finał, czyli starcie o 100 tysięcy złotych.

Tym razem zawalczyć mieli Vasyl Halych i Tomasz ZADYMA Gromadzki. Niestety drugi z zawodników nie wyleczył jeszcze kontuzji. Organizatorzy przygotowali więc tradycyjnie turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników oraz cztery extra fighty.

W dodatkowych pojedynkach zobaczymy fighterów znanych z poprzednich edycji GROMDY, w tym m.in. pierwszego zwycięzcę DON DIEGO, Łukasza GOAT Parobca, czy Rafała ŁAZARA Łazarka.

RELACJA

W przedostatnim extrafightcie Łukasz GOAT Parobiec zmierzył się z debiutantem Karolem KING KONGIEM Grzesiukiem. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie. Po krótkiej wymianie GOAT mocno trafił rywala, który odczuł silny cios. Zawodnicy nie wdawali się w dłuższe wymiany ciosów. W końcu Parobiec trafił Grzesiuka, który po chwili upadł na deski i złapał się za głowę. Sędzia odliczył do 10 i walka została przerwana.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie