poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaGROMDA"PSYCHO" chciał wystraszyć swojego rywala na ważeniu. Został wyśmiany. "Mało się postarał"...

„PSYCHO” chciał wystraszyć swojego rywala na ważeniu. Został wyśmiany. „Mało się postarał” [WIDEO]

Za kilkadziesiąt minut startuje GROMDA 5. W ringu 4×4 zobaczymy turniej oraz 4 super-fighty – łącznie na gali zawalczy 16 charakternych wojowników. Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie i losowanie, na którym „PIECIA” próbował wystraszyć swojego rywala – to jednak mu się nie udało.

Galę GROMDA 5 obejrzycie jedynie w PPV. Nie ma żadnej innej transmisji, a walk nie obejrzysz w telewizji. Początek transmisji dzisiaj, o godzinie 20:00.

CENA ZA DOSTĘP: 19,99 ZŁ
WYKUP TUTAJ I OGLĄDAJ LIVE

„Miał jakąś maskę, nic o nim nie wiem. Próbował mnie wystraszyć, nie zrobiło to na mnie wrażenia. Nie wyprowadziło z równowagi, jestem skupiony. To było słabe, mało się postarał…” – powiedział „PIECIA” zaraz po ważeniu.

Projekt Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego podbił serca kibiców. Krwawe walki bez kalkulacji – to właśnie na to czekali fani. Pojedynek może zakończyć się jedynie przez nokaut lub poddanie się zawodnika!

OGLĄDAJ TUTAJ – GROMDA 5 – „NIE MA MIĘKKIEJ GRY”

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: „Teraz musiałbym dostać dobre...

0
Były mistrz KSW wypowiedział się w kwestii potencjalnej oferty UFC. Zawodnik nie ma wątpliwości, że na starcie zarobiłby znacznie mniejsze pieniądze niż teraz.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x