BUBU po przegranej na GROMDA 5: „Będę się tłukł, aż wygram. Niedługo będę wyglądał jak Łazar z tym nosem w bok” [WIDEO]

0
BUBU po przegranej na GROMDA 5:
Fot. GROMDA, YouTube

Na wczorajszej gali GROMDA 5 zobaczyliśmy sporo nowych nazwisk. Swój debiut zaliczył m.in. kibic Zagłębia Sosnowiec o pseudonimie BUBU. Mimo porażki zawodnik był zadowolony z pojedynku w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

Na minionym wydarzeniu mieliśmy zobaczyć wielki finał, czyli starcie pomiędzy Vasylem Halychem i Tomaszem Gromadzkim. Niestety ZADYMA nie wyleczył jeszcze kontuzji po ostatniej gali i pojedynek o 100 tysięcy złotych został przełożony na GROMDA 6.

Zwycięzcą kolejnego turnieju został Bartłomiej BALBOA Domalik, który walczył z Patrykiem GLEBĄ Tołkaczewskim. Walka została przerwana w drugiej rundzie z powodu rozcięcia łuku brwiowego. Krew spływająca GLEBIE do oka uniemożliwiła kontynuowanie pojedynku.

Swoją szansę w turnieju dostał także kibic Zagłębia Sosnowiec. BUBU w ćwierćfinale zmierzył się z Mariuszem MARIO Kruczkiem. W drugiej rundzie zmęczony BUBU wylądował na deskach i wstał, zanim sędzia doliczył do dziesięciu, jednak nie był w stanie walczyć dalej.

Mimo porażki humor nie opuszczał zawodnika. W wywiadzie po walce przyznał, że jest to dla niego wspaniałe doświadczenie i chciałby jeszcze raz spróbować swoich sił w walce na GROMDZIE.

Jestem najniższy, jestem najgrubszy. Przy 175 centymetrach to praktycznie każdy przeciwnik trafia mnie na szczękę. Tak jak tutaj kolega, który mnie znokautował. Walił mnie 8 razy i 8 razy trafiał, no to w końcu musiałem upaść, no bo nie ma innej opcji – powiedział o swojej porażce.

Super, piękne, wspaniałe doświadczenie. Następnym razem będę fruwał na miotle, jeśli będzie trzeba – przyznał BUBU i dodał – Dla mnie to było coś pięknego, epickie wręcz.

Zapytany o kolejne pojedynki odpowiedział – Będę się tłukł, aż wygram. Będę niedługo wyglądał jak Łazar z tym nosem w bok.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie