poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaFame MMASzeliga o awanturze z Murańskim: "Ruszyłem na niego i schował się za...

Szeliga o awanturze z Murańskim: „Ruszyłem na niego i schował się za ochroniarzy. Jest jak piesek, co szczeka za bramą”

W niedzielę odbyła się ostatnia konferencja przed FAME MMA 10. Jubileuszowa gala odbędzie się już w tę sobotę, a w walce wieczoru zawalczą Norman Parke i Don Kasjo.

W jednym z pojedynków zawalczą Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański, których konflikt dostarcza wiele kontrowersji za sprawą Mateusza i jego ojca Jacka. Przed wczorajszą konferencją doszło do awantury właśnie z udziałem taty Murańskiego i Piotra Szeligi, który pojawi się w narożniku Aroya.

Do pierwszej konfrontacji doszło na poprzedniej konferencji, kiedy to Mateusz nazwał Szeligę prokuratorem, gdyż w sieci pojawił się komentarz, że sprawa rzekomego „lewego TADA” trafi do prokuratury.

Całą sprawą zajmowała się jednak organizacja FAME MMA, a nie zawodnik, który jak przyznał, dostał jedynie dokumenty, lecz odmówił ich podpisania. Co ciekawe Murańscy sami skierowali do sądu sprawę przeciwko Arkadiuszowi Tańculi.

Tym razem o mało nie doszło do bójki. Jacek Murański postanowił zaczepić Aroya i Szeligę. Kopnął ich, a drugi z zawodników natychmiast wstał i ruszył w jego kierunku. Całą sytuację uspokoiła ochrona, która znajdowała się w pobliżu.

Nagranie z awantury możesz znaleźć tutaj – Awantura przed konferencją FAME MMA 10. Piotr Szeliga prawie pobił się z Jackiem Murańskim [WIDEO]

Całą sytuację opisał Szeliga, który rozmawiał z TVreklama:

Siedziałem sobie spokojnie. Przechodząc obok mnie, kopnął mnie w nogę. Ruszyłem na niego, jeszcze przy okazji zahaczył Arka i schował się za ochroniarzy. Jest jak piesek, co szczeka za bramą, jak brama się otwiera, to razem z bramą ucieka – powiedział.

Dla mnie to jest nie do pomyślenia. Ja sobie nie pozwolę na takie rzeczy. Co można zdzierżyć, to można, no ale to już przechodzi wszelkie pojęcia. Jakby ci ludzie byli odklejeni od rzeczywistości – dodał.

Natomiast w innym wywiadzie przyznał, że nie ma szansy na to, żeby odpuścić Murańskim zachowanie, poprzez które próbują zyskać rozgłos.

Nie ma takiej możliwości. To są za ciężkie słowa, za ciężkie groźby, za ciężkie pomówienia. Tutaj wchodzili już na moją rodzinę, na Arka rodzinę. Takich rzeczy się nie odpuszcza.

Źródło: YouTube TVreklama / mmarocks.pl

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Zorganizowano zbiórkę na wypłatę dla „Zadymy”. Trener Vasyla ostro komentuje! „To...

0
W miniony piątek odbyła się gala GROMDA 6, na której doszło do wielkiego finału o wielką stawkę. W wyczekiwanym pojedynku Tomasz "Zadyma" Gromadzki zmierzył się z Vasylem Halychem.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x