Kim jest Don Kasjo? Przeciwnik Normana Parke na FAME MMA 10

0
Kim jest Don Kasjo? Przeciwnik Normana Parke na FAME MMA 10
Fot. Don Kasjo, Instagram

Już 15 maja zobaczymy jubileuszową dziesiątą galę poznańskiej organizacji FAME MMA. Federacja postanowił spełnić żądanie swojej gwiazdy Kasjusza Życińskiego.

Don Kasjo oświadczył, że jeśli ma walczyć na kolejnej gali, jego rywalem musi być zawodnik, który toczył pojedynki dla organizacji UFC. Tak więc w main evencie gali FAME MMA 10 zobaczymy starcie Kasjusza Życińskiego z zawodnikiem KSW Normanem Parke.

Galę FAME MMA 10 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj. Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 550 zł. Znamy kursy bukmacherskie na wszystkie starcia w tym długo oczekiwany pojedynek Don Kasjo vs. Norman Parke.

Załóż konto – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund

Starcie odbędzie się w formule bokserskiej i jest zakontraktowane na pięć rund. W stawce znajduje się złota sztabka o wadze jednego kilkograma, oraz „pas króla”, stworzony przez Don Kasjo.

KIM JEST DON KASJO?

Kasjusz Życiński swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jeszcze w 2011 roku od treningów bokserskich w SAKO. Dwukrotnie brał udział w World Series of Boxing. Co więcej, zdobył nawet brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Polski. Jego kariera bokserka zapowiadała się całkiem dobrze, jednak Życiński wybrał inną ścieżkę i wziął udział programie Warsaw Shore, a następnie w innych popularnych programach.

W FAME MMA zadebiutował na trzeciej gali, kiedy to zmierzył się z Adrianem Polakiem. Początkowo mimo zdecydowanej przewagi przegrał przez decyzję sędziów, która następnie została zmieniona po proteście złożonym przez Kasjusza.

Już na kolejnej gali Don Kasjo ponownie wszedł do klatki i tym razem wygrał przez decyzję z Dawidem Ambroziakiem. Na FAME MMA 6 zobaczyliśmy natomiast starcie z Maciejem Ratajem. Tym razem Życiński skończył rywala przed czasem.

Największa walka Kasjusza to pojedynek z Marcinem Najmanem, do którego doszło na FAME MMA 8. Zawodnicy mieli w klatce wiele do wyjaśnienia, jednak El Testosteron został zdyskwalifikowany. Najpierw obalił rywala, a następnie wyprowadził kopnięcie w pojedynku bokserskim. Po walce doszło do wielkiej awantury, w trakcie której trener Najmana Damian Herczyk doprowadził do poważnej kontuzji Życińskiego.

W kolejnym pojedynku Don Kasjo zmierzy się z prawdziwym fighterem, który na swoim koncie ma 37 pojedynków. Nadchodząca walka wzbudza duże zainteresowanie ze względu na złą krew i nienawiść, jaką darzą się zawodnicy.

GDZIE OGLĄDAĆ?

Galę Fame MMA 10 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV w cenie 23,99 zł. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Dostęp PPV wykupisz – TUTAJ.

Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed FAME MMA 10 będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

DOSTĘP DO FAME MMA 10 – WYKUP TUTAJ

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel

Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek

Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa

Piotr Pająk vs Gamou Fall

Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański

Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie