Środa, 22 Maja, 2024

Don Kasjo o walce z Mateuszem Gamrotem: “Jak przeprosi króla, to się zastanowię, czy dać mu szansę”

Don Kasjo o walce z Mateuszem Gamrotem: "Jak przeprosi króla, to się zastanowię, czy dać mu szansę"
Fot. Don Kasjo / Mateusz Gamrot, YouTube / Instagram
Opublikowane 13 maja 2021, 14:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w najbliższą sobotę 15 maja w walce wieczoru na FAME MMA 10 Norman Parke zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Wczoraj odbyło face to face z udziałem obu zawodników. Don Kasjo podczas rozmowy po raz kolejny poruszył temat Mateusza Gamrota.

Kilka tygodni temu wybuchł konflikt na linii Życiński Gamrot. Zawodnicy wymienili kilka zdań w sieci i po jakimś czasie sprawa ucichła.

Przede wszystkim to jest menel. Don Kasjo to menel. Ja jestem zawodnikiem profesjonalnym, trenuję całe życie sport zawodowy, jestem zawodnikiem UFC, czyli największej ligi na świecie, więc nawet nie zaprzątam sobie głowy jakimś gościem, co prowadzi YouTuba i coś tam krzyczy do mnie. Jemu chodzi o atencję i o to, by zrobić sobie rozgłos – powiedział Gamer na Kanale Sportowym.

Ale jeśli będzie bardzo chciał, to już powiedziałem. Mam dwójkę dzieci. Milion na jedno konto, milion na drugie. Sztabka złota tutaj i tutaj. Jestem codziennie na zajęciach w Czerwonym Smoku, nie musimy tego robić na galach, mamy klatkę w klubie ośmiokątną, ubieram rękawice i niszczę, urywam mu głowę. Ja jestem wojownikiem. Wiele razy biłem się w klatce, wiele razy biłem się na ulicy. Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb – dodał.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

W odpowiedzi Życiński zaczął nazywać zawodnika UFC mamrotem oraz kilkukrotnie zapewnił, że Gamer nie dostanie walki z “królem”.

Coś mu się popier***iło temu mamrotowi. Od tych mamrotów pewnie. Mamrot to jest takie najtańsze wino z biedronki i pewnie stąd ma tę ksywkę mamrot. I mu się popier***iło od tych mamrotów i krzyczy – powiedział.

Temat pojedynku z byłym mistrzem KSW poruszył ponownie na wczorajszym face to face. Życiński uznał, że jeśli Mateusz Gamrot go przeprosi, wtedy może pomyśleć o pojedynku – Gamrot nie dostanie ode mnie szansy. Zaczął mnie wyzywać, dlatego, jak przeprosi króla, to zastanowię się, czy dać mu szansę.

Co ciekawe, w pewnym momencie Norman Parke, który był mocno skonfliktowany z Gamrotem, pouczył Życińskiego, żeby ten nie lekceważył fightera i traktował go z szacunkiem, gdyż jest on na całkowicie innym poziomie, walczy w największej organizacji MMA na świecie, a niedługo pewnie zmierzy się z zawodnikami z top 15.

Kursy na FAME MMA 10

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj. Rejestrując się tutaj – otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł. Znajdziesz tam dostępne wszystkie kursy i zakłady specjalne na zbliżające się FAME MMA 10.

Wygrana Don Kasjo – 1.80
Wygrana Normana Parke – 1.84

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO