Linkiewicz o Arturze Szpilce i jego narzeczonej: „Oni mają to do siebie, że kozaczą. Na jej miejscu modliłabym się, żeby nie dostać lekcji pokory, bo wtedy byłyby dwie… Artura i jej”

0
Linkiewicz o Arturze Szpilce i jego narzeczonej:
Fot. Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk, Instagram

Już w tę sobotę jubileuszowa gala FAME MMA 10. W main evencie zobaczymy starcie bokserskie pomiędzy Kasjuszem Życińskim i Normanem Parke. Zawodnicy zawalczą o kilogramową sztabką złota.

15 maja zobaczymy dwa pojedynki o mistrzowskie pasy. Dawid Malczyński będzie bronił tytułu wagi półśredniej w pojedynku z Adrianem Polańskim. Natomiast o pas wagi koguciej zawalczy narzeczona Artura Szpilki i Marta Linkiewicz.

W debiucie na FAME MMA 9 Kamila Wybrańczyk wygrała z Zusje, którą poddała w drugiej rundzie. W MMA ma za sobą dopiero jeden zawodowy pojedynek, jednak jest dużą faworytką w starciu o pas.

Jej rywalka jest bardziej doświadczona, w FAME MMA stoczyła już 4 walki. Linkimaster pokonała przed czasem Martę Rentel i Monikę Godlewską, a z Zusje wygrała przez decyzję sędziów. Zawodnika ma na swoim koncie jedną porażkę. Przegrała w drugiej walce w karierze z Anielą Bogusz.

Im bliżej pojedynku, tym więcej złej krwi jest pomiędzy zawodniczkami. Na ostatniej konferencji ostrą wymianę zdań. Wydaje się, że Kamila Wybrańczyk trafiła w słaby punkt rywalki, która wycofała się ze słownej konfrontacji i nie miała zbyt wiele do powiedzenia.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

W wywiadzie, jaki udzieliła portalowi Super Express, wypowiedziała się już w całkiem inny sposób. Tym razem zasugerowała, że jej rywalka Kamila Wybrańczyk może żałować, jeśli się okaże, że również i ona doświadczy słynnej lekcji pokory.

Wydaje mi się, że oni mają to do siebie, że są bardzo pewni siebie i kozaczą – powiedziała w wywiadzie.

To, co robi, jak mnie lekceważy, jest naprawdę niefajne. Ja na jej miejscu modliłabym się, żeby nie dostała tej lekcji pokory, bo wtedy byłyby dwie u niej w rodzinie… i Artura i jej – dodała.

Kursy na FAME MMA 10

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj. Rejestrując się tutaj – otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł. Znajdziesz tam dostępne wszystkie kursy i zakłady specjalne na zbliżające się FAME MMA 10.

Wygrana Kamili Wybrańczyk – 1.25
Wygrana Marty Linkiewicz – 3.30

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie