Niedziela, 19 Maja, 2024

Marcin Najman zmienia zdanie. Chce walczyć z Jackiem Murańskim! Wykłada na stół 100 tysięcy złotych! [WIDEO]

Marcin Najman zmienia zdanie. Chce walczyć z Jackiem Murańskim! Wykłada na stół 100 tysięcy złotych! [WIDEO]
fot. Facebook / YouTube Marcin Najman
Opublikowane 13 maja 2021, 14:09
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w sobotę odbędzie się FAME MMA 10. Na gali wystąpi Mateusz Murański, który będzie chciał tego wieczoru rozwiązać swój konflikt z Arkadiuszem Tańculą. W ostatnim czasie w konflikty syna coraz bardziej angażuje się jego tata – Jacek Murański. Wielu kibiców widziałoby go w klatce.

Sytuację postanowił wykorzystać Marcin Najman, który najpierw w ostry sposób wypowiedział się o Jacku Murańskim, natomiast teraz zaproponował mu walkę!

Jacek Murański o Najmanie

Jacek Murański w jednym z wywiadów powiedział, że dostał ofertę na występ na gali FAME MMA, która jest planowana na 11 września. Dodał również, że Marcin Najman chce go u siebie na gali MMA-VIP. Murański stwierdził jednak, że nie zawalczy u Najmana i w ostrych słowach wypowiedział się o “El Testosteronie”

Ta wypowiedź nie spodobała się Najmanowi, który na swoim kanale na Youtube odpowiedział Murańskiemu oraz dodał, że chętnie się z nim zmierzy w innej organizacji jak na stole będą dobre pieniądze.

Odpowiedź Najmana

Najman postanowił odpowiedzieć Murańskiemu i stwierdził, że nie dałby mu zarobić ani złotówki i nie zapłaciłby nigdy za pojedynek na swojej gali MMA-VIP.

„On stwierdził, że ja go gdzieś podkręcam, żeby zaproponować mu walkę na mojej gali. Ty zjebie jeden, przecież ja nigdy bym Ci nie zaproponował walki na mojej gali. Takiemu zjebowi złotówki bym nie zapłacił za pojedynek. Czy Ty jesteś mądry psychicznie? Przecież w tym kraju na dziś nie ma większej obelgi niż Murański jak chcesz kogoś bardzo bardzo dosadnie obrazić no to mówisz na niego Murański.” – powiedział Najman.

“Wybij to sobie z głowy, że ja będę Ci proponował walkę na mojej gali. Ja powiedziałem, że jestem w stanie tego zje*ba ustrzelić, ale tylko i wyłącznie na gali innej federacji, gdzie zostaną spełnione moje warunki finansowe.” – dodał.

Zmiana decyzji – Najman chce walki z Murańskim

Z całego konfliktu wynikła szalona sytuacja. Fani w komentarzach masowo zaczęli stwierdzać, że chcą zobaczyć pojedynek Najmana właśnie z Jackiem Murańskim.

Pod presją kibiców Najman zmienił zdanie i teraz sam zaproponował walkę Jackowi Murańskiemu wykładając na stół uwaga… 100 tysięcy złotych!

“Cały Polski internet domaga się walki Najman vs. Murański. Nie do końca rozumiem skąd do końca się to bierze, bo tata i syn Murańscy to persony, które nie zasługują na żadną atencję. Gdybym osobiście miał to oceniać to nawet na złotówkę nie zasługuje gaży. Jednak nie mogę przejść obok i nie zuważać tego co dzieje się w przestrzeni internetu. Jeśli wrzucam wideo o czymkolwiek innym a 3/4 komentarzy to – “Najman rozpierdol Murańskiego”, “Chcemy walki Najman Murański”. Nie mogę obok tego przejść obojętne obok tego.”

“Wychodzę Wam naprzeciw. Złożę mu ofertę najlepszą jaką może dostać. Na stole jest 100 tysięcy złotych. Murański poddał wątpliwość wypłacalność MMA-VIP. Te pieniądze mogą być zdeponowane u notariusza. Murański nie będę ci ubliżał, choć powinienem z Tobą pojechać. Mógłbym zrobić duży wywód na Twój temat i Twojego syna. Na stole jest 100 tysięcy, to gaża przeznaczona dla Ciebie. Ja swoje pół miliona wypłacę sobie sam z PPV.”

“Murański wystarczy, że Ty sam albo któryś z Twoich agentów albo Ty sam potwierdzi gotowość do pojedynku Najman vs Murański. Jeśli wygrasz cała stówa jest Twoja, jeśli przegrasz bierzesz 50 tysięcy złotych.” – dodał Najman.

Czy Jacek Murański podejmie rękawice i zawalczy z “El Testosteronem”?

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

WYKUP PPV – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments