Awantura na face-to-face! Norman Parke uderzył i wyprowadził z równowagi Don Kasjo! [WIDEO]

1
fot. FAME MMA

Emocje sięgnęły zenitu! Na ostatnim cage’u Norman Parke najpierw oblał wodą Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego i musiała interweniować ochrona. Nie doszło do żadnych rękoczynów, ale nie musieliśmy czekać długo. Dzisiaj odbyło się ważenie i face-to-face, na którym ponownie to Norman Parke odpalił się jako pierwszy! Irlandczyk odepchnął „Don Kasjo” z całej siły łapiąc go za szyję.

Były zawodnik UFC jest pewny swego zwycięstwa. Norman Parke ostatnie walki toczył między innymi z takimi zawodnikami jak Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski, czy Artur Sowiński. Irlandczyk ma za sobą również trylogię z Mateuszem Gamrotem, z którym dwa razy przegrał, a raz sędziowie orzekli no-contest.

Walka z „Don Kasjo” odbędzie się w formule bokserskiej, zawodnicy stoczą ze sobą 5 rund po 3 minuty każda. Życiński to były amatorski pięściarz, który ma za sobą ponad 70 walk. Głośno zrobiło się o nim jednak dopiero po tym, jak wziął udział w programie Warsaw Shore.

Na gali FAME MMA 10 zobaczymy 10 walk w tym pojedynek Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim, czy walkę o pas kobiet – narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk zawalczy z Martą Linkiewicz!

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

WYKUP PPV – TUTAJ

KUP DOSTĘP DO FAME MMA 10 – TUTAJ

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Awantura na face-to-face! Norman Parke uderzył i wyprowadził z równowagi Don Kasjo! [WIDEO] […]