Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Mateusz Murański przestraszony walki z Tańculą? Zawodnicy stanęli twarzą w twarz! [WIDEO]

fot. FAME MMA
Opublikowane 14 maja 2021, 20:35
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już jutro dziesiąta gala FAME MMA! Podczas jubileuszowego eventu w walce wieczoru zobaczymy starcie byłego zawodnika UFC, Normana Parke z uczestnikiem Warsaw Shore i byłym amatorskim pięściarzem – Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Również mocno medialnym starciem jest walka Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą!

Dla Murańskiego walka na FAME MMA 10 będzie debiutem w mieszanych sztukach walki. Zawodnik miał zawalczyć na ostatniej gali, jednak w trakcie przygotowań doznał kontuzji.

Konflikt pomiędzy Murańskim, a Tańculą już w sobotę wyjaśni się w klatce. Ze strony Mateusza Murańskiego padło wiele mocnych słów. Na ostatnim cage’u Murański nazwał Tańculę “frajerem”.

Tańcula ma na swoim koncie trzy pojedynki. Zadebiutował na Silesian MMA Challenge 2, a następnie zawalczył na 6 i 7 gali FAME MMA. Dotychczas wygrał przez decyzję z Dariuszem Sierhejem Alanem Kwiecińskim. Przegrał natomiast z Pawłem Tyburskim.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

WYKUP PPV – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO