Wtorek, 21 Maja, 2024

Właściciele FAME MMA o sobotniej gali. “To będzie najbardziej widowiskowa gala, chciałbym powiedzieć, że jaka powstała w Polsce.”

fot. FAME MMA
Opublikowane 14 maja 2021, 16:45
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w sobotę odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa gala FAME MMA! W walce wieczoru zobaczymy hitowe starcie Normana Parke z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Właściciele FAME MMA dogadali się z KSW i tym samym walka może odbyć się na terenie Polski. Przypomnijmy, że Irlandczyk ma nadal obowiązujący kontrakt z KSW.

Łącznie na karcie walk zobaczymy 10 pojedynków. Kibice czekają na walkę m.in. Piotra Pająka, który zmierzy się z Alanem Kwiecińskim, czy Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz. Również głośnym starciem jest powrót Amadeusza Ferrariego.

Właściciele FAME MMA – Boxdel oraz Wojtek Gola byli gośćmi Hejt Parku na Kanale Sportowym. Z ich ust padły bardzo mocne słowa na temat zbliżającej się gali. Gola i Boxdel zapewnili, że nie będzie żadnych problemów z transmisją dzięki nowym technologiom, które zostały wprowadzone do użytku.

Oprócz tego szykuje się niesamowite show, a fani mają być pod wrażeniem scenografii, jaka została przygotowana na FAME MMA 10!

PPV NA FAME MMA 10 – TUTAJ

“Teraz staramy dawać z siebie jeszcze więcej (…) Chcemy się rozwijać, żeby to wyglądało jeszcze lepiej. FAME MMA 10 oglądajcie, bo to będzie naprawdę, jeśli chodzi o całe efekty… dzisiaj przyjechał szesnasty tir produkcji. To będzie najbardziej widowiskowa gala, chciałbym powiedzieć, że jaka powstała w Polsce. Nigdy nie mieliśmy wydarzenia, że przyjeżdżałoby elementów tyle, bo będzie 20 tirów. Scenografia jest tak rozbudowana, to co jest przygotowane, mam nadzieję, że widzowie to docenią i tą całą ciężką pracę. Te doświadczenie co zebraliśmy możemy wykorzystać na tej dziesiątej gali.” – zaznaczył Wojtek Gola i Boxdel.

Dodając – “Doinwestowaliśmy w te wydarzenie na prawdę dużo pieniędzy to też bardzo zadbaliśmy oto, aby dostać się do HAWE TELEKOM, czyli dostawcy usług internetowych, do światłowodu, aby podpinać się bezpośrednio do światłowodu i wysyłać transmisję od razu. Wpadka jest 1 na miliard, aby coś mogło się wydarzyć.”

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

WYKUP PPV – TUTAJ

Źródło: Kanał Sportowy

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO