Gabriel „Arab” Al-Sulwi wykorzystuje parter i jednogłośnie wygrywa z Lupą!

1
Arab wygrywa walkę z Lupą. Wykorzystał świetne zapasy
Fot. FAME MMA

To już dzisiaj! Na gali FAME MMA 10 zobaczymy wyczekiwany pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Poza ciekawym main eventem, na karcie znalazło się kolejne 9 emocjonujących walk.

Za nami interesujący pojedynek w wadze półciężkiej. Po raz czwarty do klatki FAME MMA wszedł Łukasz Lupa. W debiucie pokonał Marka Wilczaka. Następnie przegrał z Kamilem Stępińskim. W trzecim pojedynku wygrał z Marcinem Makowskim.

Rywalem Lupy był Gabriel Al-Sulwi znany jako Arab. Raper stoczył 3 pojedynek. Na FAME MMA 8 pokonał Pawła Tyburskiego w MMA. Na kolejnej gali w boksie wypunktował Patryka Kizo Wozińskiego. Arab na kilka dni przed galą zastąpił kontuzjowanego Popka.

Zdecydowanym faworytem był Al-Sulwi, jednak jak sam przyznał przed walką, będzie musiał się pilnować, gdyż jego przeciwnik ma dużą siłę, którą czuć nawet przy zbijaniu piątki.

RELACJA

Od początku w pierwszej rundzie zawodnicy zajęli środek oktagonu, atakując pojedynczymi ciosami. Na minutę do końca Lupa celnie trafił kopnięciem na korpus Araba. Cały pojedynek toczył się na środku klatki. Pod koniec rundy Lupa ruszył i trafił mocnym prawym.

Druga odsłona rozpoczęła się podobnie jak pierwsza runda. Na środku oktagonu zawodnicy wyczekiwali na błąd rywala. Po upływie minuty Arab obalił rywala, próbował go poddać, jednak Lupa wrócił do stójki. Po wymianie ciosów ponownie Gabriel obalił przeciwnika. Druga runda zdecydowanie na konto Arab.

Arab krótko po rozpoczęciu ostatniej rundy obalił rywala. Lupa fantastycznie przerzucił przeciwnika, jednak ten wykorzystał swoje umiejętności i po chwili sam był na górze. Arab kontroluje starcie w pozycji bocznej, na 40 sekund do końca walki sędzia podnosi starcie. Lupa ruszył z atakiem, ale Gabriel ponownie popisał się umiejętnościami zapaśniczymi. Kolejna runda bez wątpienia dla Araba.

Sędziowie jednogłośnie wskazują zwycięstwo faworyta, czyli Araba.

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Gabriel „Arab” Al-Sulwi wykorzystuje parter i jednogłośnie wygrywa z Lupą! […]