Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Masakra w oktagonie! Tańcula wygrywa walkę z Murańskim! Kilka sekund później zemdlał! [WIDEO]

Masakra w oktagonie! Tańcula wygrywa walkę z Murańskim! Kilka sekund później zemdlał! [WIDEO]
Fot. FAME MMA
Opublikowane 15 maja 2021, 23:00
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Za nami kolejna walka FAME MMA 10. Bez wątpienia był to freak fight, który wzbudzał duże zainteresowanie. Wszystko za sprawą ojca jednego z zawodników.

Mateusz Murański zadebiutował w poznańskiej organizacji w starciu z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnicy byli mocno skonfliktowani. Aroy starał się nie reagować na zaczepki ze strony Mateusza i jego ojca Jacka, jednak czara goryczy przelała się, kiedy rywal zaczął nazywać go frajerem.

Na konferencjach widzieliśmy mocne słowa ze strony Murańskich. Ojciec zawodnika nakręcał afery oraz próbował zapewnić sobie kontrakt na walkę. Obaj byli bardzo pewni siebie, wierzyli, że dla Mateusza będzie to łatwy pojedynek. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii organizacji zawodnicy mogli uderzać łokciami.

Murański był największym underdogiem z całej karty walk. Bukmacherzy nie dawali mu najmniejszych szans na zwycięstwo, jak zobaczyliśmy na media treningu, nie bez powodu. Mateusz wyprowadzał ciosy bez żadnej techniki i zmęczył się krótko po tym, jak zaczął prezentować swoje umiejętności.

Relacja

Tańcula ruszył z serią ciosów! Murański wytrzymał masę uderzeń! Aroy pięknie trafia potężne ciosy! Murański wykończony! Obaj zawodnicy bez sił! Co za walka! Murański w ogóle nie trzyma gardy, tylko przyjmuje ciosy. Mateusz tańczy na nogach. Tańcula z kolejnym uderzeniem! Murański szokuje wytrzymałością. Tańcula zwolnił, pod koniec dołozył kilka ciosów! Masakra w wykonaniu Tańculi.

Druga runda spokojnie. Murański z lowkickami. Wymiana ciosów. Murański macha cepami przed twarzą rywala, podobnie jak przez całą pierwszą rundę. Tańcula trafia potężnymi ciosami. Murański bez sił, łapie się siatki. Walka zeszła pod siatkę, Murański trzyma głowę przeciwnika. Zawodnicy kompletnie bez sił. Pod koniec Tańcula wstaje.

Zawodnicy nie mają siły na ataki. Murański z mocnymi lowkickami, Aroy odpowiada prostymi. Murański mocno trafił Tańculę, zawodnik zamroczony. W ostatniej rundzie nie wymienili wielu ciosów. Jednogłośną decyzją Tańcula zwyciężył z Mateuszem Murańskim!

Tańcula po walce stracił przytomność, do klatki musieli wejść lekarze, którzy podali zawodnikowi tlen!

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO