Niedziela, 19 Maja, 2024

Polak brutalnie nokautuje! Malczyński stracił przytomność! [WIDEO]

Polak brutalnie nokautuje! Malczyński stracił przytomność!
Fot. FAME MMA
Opublikowane 15 maja 2021, 23:56
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Już dzisiaj długo wyczekiwana gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zobaczymy ciekawy pojedynek pomiędzy Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej, a stawką walki jest kilogramowa sztabka złota.

W kategorii półśredniej Dawid Malczyński bronił pasa. Jego rywalem był Adrian Polak. Dla mistrza była to 5 walka w FAME MMA, w tym trzecia z Adrianem Polakiem. W debiucie pokonał Polańskiego, następnie wygrał z Ferrarim i Tomaszem Olejnikiem. Kolejne starcie z Polakiem przegrał przez decyzję. W ostatniej walce zmierzył się z Wojtkiem Golą, którego pokonał.

Polański stoczył 6 pojedynek w karierze. Przegrał walki z Malczyńskim i Kasjuszem Życińskim. Następnie zaliczył serię 3 zwycięstw. Zrewanżował się na Malczyńskim i dwukrotnie wygrał z Ferrarim. W ostatnim starciu został znokautowany, jednak Amadeusz dołożył nielegalne kopnięcie i został zdyskwalifikowany.

RELACJA

Mocna wymiana ciosów w pierwszej rundzie. W połowie odsłony walka przeszła do parteru, gdzie Polański zajął lepszą pozycję z góry. Zawodnicy byli nieaktywni i sędzia podniósł walkę. Pod koniec rundy Polak kolejny raz mocno ustrzelił obecnego mistrza.

Druga runda rozpoczęła się spokojnie. Po kilku wymianach Polański potężnym ciosem trafił Malczyńskiego! Zakończył walkę kolejnymi ciosami w parterze! Malczyński stracił przytomność!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO