Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Gamrot kibicował Normanowi Parke. Don Kasjo komentuje: “Rodziny im wyzywał, ale oni bronią sportu no i mają…” (VIDEO)

fot. Facebook / Instagram
Opublikowane 16 maja 2021, 10:52
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Za nami hitowe starcie w formule bokserskiej, w której Norman Parke, były zawodnik UFC i mistrz KSW zawalczył z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Pomimo tego, że Irlandczykowi odjęto dwa punkty za uderzenia głową to i tak sędziowie orzekli jego zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Z taką decyzją nie zgodzili się m.in. właściciele FAME MMA, którzy po ogłoszeniu werdyktu zabrali głos i poinformowali o tym, że zostanie zgłoszony oficjalny protest. Kolejno wycofano się z tych słów publikując w mediach społecznościowych wiadomość o tym, że werdykt będzie utrzymany.

“Don Kasjo” oddał “Pas Króla”, który stworzył na potrzebny organizacji FAME MMA i po walce podziękowali sobie razem z Normanem za pojedynek. W wywiadzie dla fansportu.pl Życiński zaznaczył jednak, że to on jest zwycięzcą tej walki.

Oprócz tego były amatorski pięściarz i uczestnik Warsaw Shore nawiązał do wsparcia, jakie Normanowi Parke dał m.in. Mateusz Gamrot. “Gamer” w mediach społecznościowych w dzień walki napisał – “Normuś, zrób to!”

Życiński skomentował, że jest zdziwiony tym faktem. Pomimo tego, że sytuacja pomiędzy Parke, a Gamrotem była bardzo zaogniona (Walczyli ze sobą 3 razy i z obu stron padały mocne słowa) to i tak “Gamer” postanowił wspierać właśnie Normana.

“To mnie dziwiło bardziej pod tym kątem, że to jest jednak sportowiec. Cały świat sportu mu kibicuje, a mówi na nas, że my jesteśmy patologia. A on chodzi odpycha, oblewa wodą, wyzywa, nie wytrzymuje presji. No słabo i widać, jaki mamy świat tych kur*a fighterów wielkich z MMA, którzy byli za nim wszyscy. Nawet rodziny im wyzywał, ale oni nie… za nim, bronimy sportu. No i mają sport pokazany. Mam w dupie ten werdykt. To, że większość powie, że wygrał jednak sport. Nie, on i tak w głębi duszy będzie wiedział, że Don Kasjo król wygrał. Widział tą walkę i wie, że przegrał.”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO