Jacek Murański: „Jeśli Mateusz przegrał, w takim razie Hitler wygrał II wojnę światową. Hańba na cały świat”

0
Jacek Murański:
Fot. YouTube

Za nami kolejna gala FAME MMA 10 i pojedynek Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim, który cieszył się dużym zainteresowaniem z powodu dymów, jakie widzieliśmy na konferencjach prasowych i cage’ach poprzedzających wydarzenie.

Na konferencjach widzieliśmy mocne słowa ze strony Murańskich. Ojciec zawodnika nakręcał afery oraz próbował zapewnić sobie kontrakt na walkę. Jacek wywołał sporo kontrowersji, między innymi wypowiadając się w imieniu kibiców Górnik Zabrze. Na konferencji pomylił nazwy ekip i Torcidę nazwał Torridą. Wraz z synem obrażał Tańculę, nazywając go frajerem.

Aroy zapowiedział, że rywal odpowie za każde wypowiedziane obraźliwe słowo. Murańscy byli jednak przekonani, że to będzie proste starcie. Mateusz ogromnym underdogiem, jednak przebieg walki mocno zaskoczył. Murański przyjął masę ciosów, był zalany krwią, wydawało się, że zobaczymy nokaut.

Zawodnicy szybko jednak całkowicie opadli z sił, zwłaszcza Tańcula, który od początku odpalił się i ruszył z gradem ciosów na przeciwnika. O wyniku walki musieli jednak decydować sędziowie, którzy wskazali zwycięstwo Aroya.

W wywiadzie po walce Jacek stwierdził, że jego syn dominował całą walkę. Stwierdził również, że Mateusz zrealizował plan – Takie było założenie, że będziemy go bili przez 3 rundy. Sprawa była prywatna, Tańcula reprezentuje taki poziom, że przeze mnie jest do skończenia w 30 sekund (…) niczego nie zabrakło. Plan był taki, aby Tańcula wylądował o kulach, a poszło jeszcze lepiej, bo zawieźli go karetką na SOR. Zwycięzca nawet nie mógł wstać, wynosili go na noszach…

Murańscy zdecydowanie nie zgadzają się z werdyktem sędziów. Po walce padło wiele ostrych słów, Jacek m.in. powiedział – Jeśli Mateusz przegrał, w takim razie Hitler wygrał II wojnę światową. Cała Polska to widziała. W związku z tym, że jest Norman Parke, wielki zawodnik, cały świat to widział! To jest hańba na cały świat!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie