Alan Kwieciński odpowiada Denisowi „Bad Boyowi” Załęckiemu! „Plułeś może na buty jak sobie je czyściłeś”

1
fot. YouTube

Wczorajszego dnia w mediach pojawiła się informacja o tym, że jakiś czas temu w jednym z klubów doszło do konfrontacji, w której naprzeciwko siebie stanąć mieli Denis „BAD BOY” Załęcki oraz zawodnik FAME MMA Alan Kwieciński. Według relacji „Bad Boya” pomiędzy zawodnikami doszło do spięcia, a finalnie Alan miał przepraszać Załęckiego.

„Bad Boy” jest znany między innymi z brutalnych walk na gołe pięści w GROMDZIE, gdzie spektakularnie nokautował swoich rywali. Razem z Krystianem „Tysonem” Kuźmą brali udział w krwawych turniejach i dawali bardzo spektakularne walki. Załęcki postanowił zrezygnować z GROMDY i stworzył swój własny projekt, czyli The War. Już w czerwcu odbędzie się pierwsza gala 3 na 3 w formule na gołe pięści.

Zawodnik pochodzący z Torunia przy okazji walki Kwiecińskiego na FAME MMA poruszył jego temat w jednym z nagrań:

„Jakiś czas temu spotkaliśmy się na imprezie w klubie i Alanek chyba sobie za bardzo poćpał, to zaproponowałem mu wyjście za klub byśmy sobie pogadali. Oczywiście się obsrał, jakieś tam niemiłe słowa powiedział to w niego ruszyłem, jakaś tam gadka była zacząłem tą szmatę pluć. Nie chciał wyjść i prosił bym przestał, żebym mu nie robił trzody przy znajomych. Przeprosił mnie kilka razy i to nie ma co tu dużo gadać. Mam nadzieję, że jak kiedyś się z nim spotkać to podejdzie do mnie, ale wątpię żeby taka popierdułka miała odwagę.”

Kwieciński szybko zareagował w relacji na Instagramie, gdzie napisał: „Haha i wtedy się obudziłem. Plułeś może na buty jak sobie je czyściłeś haha… kolejka czas start”. Poniżej nagrania znajdziecie odpowiedź Denisa Załęckiego na te słowa.

„BAD BOY” skontrował wypowiedź Kwiecińskiego, gdzie napisał: „Kolejka czas start? To było do przewidzenia, że ten ćpunek będzie próbował to tak odwrócić. Więc od razu powiem – żeby się na kimś wybić musi być na kim, a w tym przypadku nie ma bo jesteś wiecznym przegranym! A co to za problem wygrać z taką ciotą? Więc Analik proponuje spotkanie! Weź kilku kolegów, ja wezmę swoich i załatwimy to poza kamerami żebyś sobie nie podkręcał, że kolejka ruszyła. Oczywiście 1 na 1, ale weźmiemy świadków bo widać, że mefedron wyżarł Ci mózg do końca i masz problemy z pamięcią. Więc powiem Ci wprost to co wie każdy. Jesteś niespełnionym sportowcem, który nie ma za grosz charakteru i bliżej Ci do baletu niż do sportów walki. Dodatkowo jedynym powodem przez który ludzie Cię znają jest to, że ludzie uwielbiają patrzeć na debili którzy są bardziej nieogarnięci niż oni więc ty świetnie pasujesz. Zejdź na ziemię i nie strugaj gwiazdy bo nią nie jesteś. Jesteś zwykłym debilem, który pajacuje przed kamerami bo nic więcej nie potrafi.”

Źródło: YouTube / Instagram

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Lukas
Lukas
28 dni temu

Jak Alan Anal to DENIS pasuje PENIS wydaje mi się że jeden debil wart drugiego i tyle zwykłe pajace a Penis to nawet nie pamięta jakie było pytanie w końcu to tylko Penis i to taki półmiękki haha