Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Krycha po uderzeniu Boxdela nie zawalczy na PunchDown 4. Bonus BGC chce wyrównać rachunki z Pakolem: “Wstawaj Krycha, zesrałeś się!”

Krycha po uderzeniu Boxdela nie zawalczy na PunchDown 4. Bonus BGC chce wyrównać rachunki z Pakolem: "Wstawaj Krycha, zesrałeś się!"
Fot. Bonus BGC, Instagram
Opublikowane 17 maja 2021, 20:20
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycji gali PunchDown. Na karcie walk na liście znalazł się pojedynek Bonusa BGC z Krychą, niestety drugi z zawodników nie wystąpi na nadchodzącym wydarzeniu.

To już kolejny przypadek, kiedy rywal wypada z walki. Najpierw to samo miało miejsce z Warszawskim Dresikiem przy okazji PunchDown 3. Wówczas w main evencie Bonus zmierzył się z Krzysztofem Ciesielskim znanym jako BodyChrist.

Wczoraj na swoich social mediach Łazarski Gladiator w ostrych słowach poinformował, że nie ma przeciwnika no kolejną galę – “WARSZAWSKI DRESIK NIE JESTEŚ JEDYNĄ PIZ*Ą … NA CHUJ TA WIARA PODPISUJE KONTRAKTY? TERAZ SIĘ WKUR***EM. JEBA*E OBSRAŃCE”

Bonus BGC postanowił rzucić wyzwanie Pakolowi, czyli osobie, dzięki której zasłynął za sprawą wywiadu “lufa pytanie”.

Człowiek trenuje, zapierdala, poświęca życie rodzinne, wydaje pieniądze na przygotowania, a taka ciota rezygnuje kilka dni przed wydarzeniem . Po raz kolejny taka sytuacja na kolejnej gali Punchdown. Tak nie może być. Są pewne granice absurdu. Śmiech na sali to mało powiedziane. Niby problemy z bębenkiem od uderzenia Boxdela. Chłopie mało profesjonalne zachowanie to zbyt mało powiedziane. Jeśli po tamtej listwie masz niby takie problemy to strach pomyśleć jakie zmiany w mózgu byś miał od mojego uderzenia 22.05.21. Wstawaj Krycha, zesrałeś się! Na koniec najważniejsze i czytajcie uważnie. Chcę walki z Pakolem! Pora wyrównać dawne porachunki i jestem na to gotowy. Czekam za walizką, wiecie do kogo dzwonić.

GDZIE OGLĄDAĆ PUNCHDOWN? KLIKNIJ I WYKUP SWÓJ DOSTĘP PPV

Jak się okazuje, według tego, co przekazał Bonus BGC, jego rywal nie zawalczy, gdyż ma problemy po uderzeniu włodarza FAME MMA Boxdela. Poniżej nagranie wspomnianej sytuacji:

https://www.youtube.com/watch?v=UBOD1C2fD3g

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments