piątek, 25 czerwca, 2021
Strona głównaFENPrezes FEN chce zorganizować walkę Zadora vs Murańscy. Mistrz K-1 może zarobić...

Prezes FEN chce zorganizować walkę Zadora vs Murańscy. Mistrz K-1 może zarobić duże pieniądze!

Paweł Jóźwiak prezes Fight Exclusive Night potwierdził, że chciałby zorganizować pojedynek Dominika Zadory z Murańskimi. Za walkę oferuje duże pieniądze.

Na gali FAME MMA 10 zadebiutował Mateusz Murański, który mimo tragicznej techniki popisał się mocną głową. Zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą i zapowiadał się szybki nokaut, jednak pojedynek zakończył się decyzją sędziów. Zwycięzca, czyli Arkadiusz Tańcula kilka sekund po walce zemdlał i trafił do szpitala.

Na samym wydarzeniu sportowym oraz konferencjach czy cage’ach mogliśmy usłyszeć i zobaczyć Jacka, ojca zawodnika FAME MMA. Napędzał on konflikt z Tańculą, przy okazji atakując Piotra Szeligę, czy rzucając wyzwanie Dominikowi Zadorze, z którym chciał walczyć w specjalnej klatce 2,5 m x 2,5 m.

Dominik Zadora w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że rozpoczęły się rozmowy nad pojedynkiem z Jackiem Murańskim. Zawodnik zaznaczył, że może wyjść do walki, jeśli dostanie odpowiednio wysoką wypłatę.

Bardziej jestem w kierunku sportowym, ale nie powiedziałem nie. Jeżeli byłaby taka okazja do zarobienia, wpłacam córce na konto i będzie miała na start.

Jestem młodszy od niego, mam lepszy refleks, trenuję 12 jednostek swoich i jeszcze mam swoich podopiecznych, a ten starszy pan nie ma ruchu w ogóle. Jego jedynym ruchem jest chodzenie za synem – przyznał.

Jacek Murański stwierdził także, że na pokonanie Zadory potrzebuje zaledwie 30 sekund. Natomiast zawodnik odpowiedział, że walkę skończyłby znacznie szybciej – Nie wiem, 4-5 sekund maksymalnie. Zależy, jak zdążyłbym szybko wyprowadzić cios.

Prezes FEN w rozmowie z portalem MMARocks.pl przyznał, że chciałby zestawić Zadorę z dwoma Murańskimi – Z Panem Murańskim, tym starszym, Dominik Zadora na pewno by się nie bił, bo to dla niego żaden przeciwnik. Jak już, to musielibyśmy położyć naprawdę grube pieniądze na stół Dominikowi – a takie pieniądze by się znalazły – i ja chciałbym, żeby Dominik zmierzył się z dwoma Murańskimi naraz. On przeciwko dwóm i to zestawienie miałoby sens. Jeśli Dominik Zadora miałby się być z dwoma Murańskimi, to 100 tysięcy złotych byśmy mu dali!

YouTube video
YouTube video

1 KOMENTARZ

3 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Szymon Kołecki szczerze o kolejnym rywalu: "Poziom tego zawodnika na pewno nie będzie wyższy niż Martina Zawady"

To z nim zawalczy Szymon Kołecki? Kibice nie będą zadowoleni!

0
Czy właśnie poznaliśmy nazwisko zawodnika, z którym na KSW 62 zawalczy Szymon Kołecki? Jeśli tak, dla zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów będzie to duży krok w tył.
1
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x