poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaFame MMADon Kasjo złożył protest i odwołał się od decyzji sędziów: "Ostateczny wynik...

Don Kasjo złożył protest i odwołał się od decyzji sędziów: „Ostateczny wynik poznamy najpóźniej do…”

Jak informuje organizacja FAME MMA, zawodnik Kasjusz Życiński nie zgadza się z werdyktem sędziów. Złożył protest, gdyż jest przekonany, że wygrał sobotni pojedynek.

Na gali FAME MMA 10 Don Kasjo zmierzył się z Normanem Parke. Nie wierzył w umiejętności swojego rywala, jednak mocno się zaskoczył, kiedy doszło do pojedynku. Stormin cały czas wywierał presję i nie dał przeciwnikowi się rozkręcić. Tylko kilkukrotnie widzieliśmy mocniejsze wymiany ciosów.

Mimo że Parke stracił punkt po tym, jak zwodnicy zderzyli się głowami, to sędziowie nie mieli wątpliwości i byli jednogłośni. W górę powędrowała ręka byłego zawodnika UFC. Ten jednak nie zdążył nacieszyć się wygraną. Rywal pogratulował i oddał swój pas, ale wtedy do klatki weszli włodarze.

Boxdel i Wojtek Gola oświadczyli, że składają protest. Zostali mocno skrytykowani za swoje zachowanie, zarówno przez fanów FAME MMA, jaki i samego Normana Parke. Po całym zamieszani Boxdel kilkukrotnie przepraszał za to, że użył niecenzuralnych słów i upuścił mikrofon.

Ostatecznie organizacja uznała wynik sędziów. FAME MMA oświadczyło, że jeśli zawodnik chce, to musi sam złożyć protest. Tak też się stało. Don Kasjo oświadczył, że jeśli wynik nie zostanie zmieniony, znika z internetu i nie będzie więcej walczył.

Wczoraj o godzinie 20:08 Kasjusz Życiński złożył oficjalny protest i odwołał się od decyzji sędziów punktowych. Czekamy na rozpatrzenie wniosku przez sędziego głównego. Gdy tylko otrzymamy decyzję, przekażemy ją razem z pełnym i obszernym uzasadnieniem. Najpóźniej do środy poznamy ostateczny wynik tego sporu – przekazała organizacja na social mediach.

YouTube video
- Advertisement -

1 KOMENTARZ

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: „Teraz musiałbym dostać dobre...

0
Były mistrz KSW wypowiedział się w kwestii potencjalnej oferty UFC. Zawodnik nie ma wątpliwości, że na starcie zarobiłby znacznie mniejsze pieniądze niż teraz.
1
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x