Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Artur Szpilka skazywany na porażkę przez bukmacherów! Znamy kursy na walkę z Różańskim.

Łukasz Różański do Artura Szpilki. 'Zrobię wszystko by przyśpieszyć jego decyzje o zmianie dyscypliny.'
fot. Instagram Różański / Szpilka
Opublikowane 19 maja 2021, 17:55
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Na zwycięstwie Artura Szpilki można nieźle zarobić! Już 30 maja dojdzie do długo wyczekiwanej walki, w której pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim.

Szpilka w swojej karierze toczył bardzo zacięte boje, walczył z takimi nazwiskami jak Deontay Wilder, Dereck Chisora, Adam Kownacki, Tomasz Adamek, czy Mariusz Wach. Pomimo tego, że “Szpila” przyjął sporo ciosów na głowie i zaliczył kilka ciężkich nokautów z pewnością jest bardziej doświadczony od swojego rywala.

Różański pomimo tego, że jest niepokonany na swojej liście nie ma praktycznie nikogo godnego uwagi, oprócz spektakularnego nokautu z Izu Ugonohem. Ostatni pojedynek Różańskiego z Ozcanem Centinkaya został wyśmiany w mediach, a walkę określono jako “cyrk”.

Pojedynek Różańskiego ze Szpilką będzie bardzo dobrym sprawdzianem zarówno dla pierwszego, jak i drugiego pięściarza. Jeśli Różański chce walczyć z naprawdę wysoko notowanymi zawodnikami to powinien chcieć szybko rozprawić się ze Szpilką.

Pięściarz z Wieliczki po ostatniej kontrowersyjnej walce z Sergiejem Radczenko wziął się jeszcze bardziej za przygotowania i jest mocno zmotywowany, aby udowodnić wszystkim niedowiarkom, że jeszcze może zaprezentować wysokie umiejętności. Jak będzie? Przekonamy się już 30 maja.

Kursy bukmacherskie Szpilka vs. Różański

Eksperci i bukmacherzy nie dają praktycznie żadnych szans Arturowi Szpilce, który skazywany jest w walce z Różańskim na porażkę! Co ciekawe przewidują oni nawet to, że Różański znokautuje “Szpilę”.

Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki 2.50
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się tutaj. Na start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

Różański znokautuje Szpilkę?

Jeszcze ciekawsze wydają się opcję, jeśli chodzi o metodę zwycięstwa. Kurs na to, że Łukasz Różański znokautuje Szpilkę wynosi jedynie 1.75. Natomiast na to, że Szpilka wygra przez nokaut aż 3.75!

-> DARMOWY ZAKŁAD NA GALĘ <-

Wystarczy się zarejestrować.

Dla nowych użytkowników przygotowano również ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, dostaniesz zwrot na konto główne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments