Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Bonus BGC o walce z Żuromem na PunchDown 4: “Nie znam gościa, ale lecę z nim krótko!”

fot. Facebook
Opublikowane 19 maja 2021, 18:49
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Bonus BGC już w sobotę zawalczy z Andrzejem “Żuromem” Żuromskim na gali PunchDown 4. Piotr Witczak początkowo miał zmierzyć się z “Krychą UFC”, jednak ten doznał kontuzji po uderzeniu od jednego z właścicieli FAME MMA – “Boxdela”. Na zastępstwo wskoczył kontrowersyjny ostatnimi czasy “Żurom”.

Turniej odbywa się w formie drabinki, a walki trwają po trzy rundy. Wyjątkami i wcześniejszym zakończeniem pojedynku może być niezdolność zawodnika do kontynuowania starcia, poddanie się lub nokaut. Na gali Punch Down 4, która odbędzie się w najbliższą sobotę zobaczymy łącznie 16 zawodników w tym m.in. Bonusa BGC!  Super-fightem, który z pewnością zapamiętamy na długo jest walka osób niskorosłych – „Ćwiartson” zawalczy z „BigJackiem”.

Walki na liście największą popularność mają w Rosji. Na ostatnim Punch Down 3 doszło do spotkania mistrza Rosji ważącego 160 kg Wasilija Kamockiego, który przegrał z Polakiem – Dawidem „Zaleś” Zalewskim.

Video z tego pojedynku znajdziecie tutaj.

Bonus BGC zaznacza, że nie zna swojego rywala i nie wie kto to “Żurom”. Zapowiada jednak, że “poleci z nim krótko”.

GDZIE OGLĄDAĆ PUNCHDOWN? – KLIKNIJ I WYKUP SWÓJ DOSTĘP PPV

Bonus BGC chciał walczyć z Pakolem, jednak ten za pojedynek na liście zażyczył sobie kwoty, której organizatorzy nie byli w stanie zapłacić.

DOSTĘP DO PUNCHDOWN 4 > TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments