Wtorek, 21 Maja, 2024

Gdzie oglądać PunchDown 4: Bonus BGC vs Żurom? Transmisja, stream online, live ppv

Transmisja Stream Punchdown 4
PUNCH DOWN 4
Opublikowane 21 maja 2021, 18:04
przez FW
0
0
2 komentarze

Już w najbliższą sobotę tj. 22 maja 2021 roku odbędzie się czwarta edycja Punch Down – czyli polskiego turnieju w policzkowaniu! Oprócz turnieju zobaczymy aż 5 super-fightów. W jednym z nich Piotr “Bonus BGC” Witczak zmierzy się z Andrzejem “Żuromem” Żuromskim. Dla zwycięzcy turnieju przygotowana jest nagroda w wysokości 40 tysięcy złotych. PunchDown to polski turniej w policzkowaniu, który w naszym kraju nabrał już bardzo dużej popularności. Łącznie na karcie walk mamy aż 26 zawodników!

PUNCH DOWN 4 – TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ? STREAM ONLINE

Na nadchodzącej edycji w studiu pojawi się m.in. Arkadiusz Pan Pawłowski, czy reżyser kultowego filmu “Symetria” – Konrad Niewolski. Oprócz walki wieczoru Bonus BGC vs Żurom, również głośnym starciem jest pojedynek osób niskorosłych! Maciej „BIGJACK” Jarema trenujący MMA zawalczy z Michałem „ĆWIARTSON” Linkiewiczem, który jest byłym kulturystą z ekipy Palhajs TV. Popularny „Ćwiartson” jeszcze całkiem niedawno pobijał swój rekord w wyciskaniu na ławce płaskiej… 160 kg!

Początkowo rywalem Bonusa, miał być Krystian “Krycha UFC” Wilczak, który musiał wycofać się z pojedynku. Wszystko to przez uderzenie od jednego z właścicieli FAME MMA – “Boxdela”, który spoliczkował Krychę.

Wojownik z Łazarza chciał, aby w jego zastępstwo wskoczył… Pakol! Ten jednak miał za duże wymagania finansowe, których organizacja nie mogła spełnić.

Gdzie oglądać PunchDown 4? Informacje o transmisji

Data: 22 maj, 2021 roku
Godzina: 20:00
Cena PPV: 19,99 zł wykupisz tutaj

Gdzie wykupić dostęp do PunchDown 4?

Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00, dostęp do transmisji kosztuje 19,99 zł i wykupisz go tutaj.

PUNCHDOWN 4 >> WYKUP DOSTĘP

Kto zawalczy na PunchDown 4?

Może być zdjęciem przedstawiającym 26 osób, ludzie stoją i tekst „BOTM TALbet JOWN BONUS BGC WITCZAK JAWORSKA VS WALDEK ZUROM JOWN WYKUP DOSTEP PPV NA WWW. PUNCHDOWN. TV ŚLEDŹ VS JAROSZEWSKA TOTALbet 22.05.2021 NERYNG VS LUBCZYŃSKI TOTALbet 'PUNCH JOWN FIGHTING DUSTAN MARCIN KOSTRZEŚ MACIE BIGJACK SCWIARTSON JAREMA LINKIEWIO GLADIATOR TRENIU PALUCH BRZYTWA KAZEK MAKSYMILIAN MAX PIKOLO HECMAN TURBOJOKER ŁUKASZ DUNAJ PRZEMYSŁAW ŚWIREK MALEK MAŁCZAN DAMIAN JAWOR VS SPONSORZY: TOTAL'bet WIESLAW WIECHU "MORE: KRySZAV WKu DZIK. ELMAR EXTREME SPORTSWEAR 6paK meonday PATRONI MEDIALNI: SUPER eska”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments