Niedziela, 19 Maja, 2024

Daniel Skibiński podpisał kontrakt z nową organizacją. Już niedługo stoczy kolejny pojedynek

Fot. Daniel Skibiński, Instagram
Opublikowane 22 maja 2021, 10:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Bez wątpienia Daniel Skibiński (17-5) jest najlepszym polskim zawodnikiem w kategorii półśredniej. On sam nie ukrywa, że jego ambicją jest dostanie się do UFC. Portal sportowefakty.wp.pl podał informację, że Polak podpisał kontrakt z zagraniczną organizacją UAE Warriors i wystąpi 19 czerwca na gali w Abu Dhabi. Jego rywal ma zostać ogłoszony już wkrótce.

Daniel „Skiba” Skibiński jest zwycięzcą drugiego sezonu programu MMAaster, gdzie w finale na GMC 4 wypunktował Michała Michalskiego (9-4). Obecnie posiada 11 zwycięstw z rzędu. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze do 77 kilogramów. To trofeum zdobył na gali z numerem 6, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską z Pawłem Pawlakiem (17-4). W swoim poprzednim pojedynku na EFM Show 1 pokona Johna Michaela Sheila (8-3).

Daniel Skibiński potwierdza swój udział na gali UAE Warriors 19 Czerwca w Abu Dhabi

Te doniesienia w krótkim wywiadzie dla sportowefaktywp.pl potwierdził, sam zawodnik, który zdradził, że zwycięzca tej walki dostanie szansę starcia o tytuł mistrzowski. Dodał również, że ma nadzieję, że występy dla tej organizacji otworzą mu drogę do UFC.

„Cieszę się, że zagraniczna organizacja doceniła moją osobę. Sam fakt, że w debiucie zawalczę o status pretendenta do pasa, wiele dla mnie znaczy. Jeszcze bardziej cieszę się z doboru przeciwnika. W tym momencie nie mogę zdradzić jego nazwiska, ale mogę powiedzieć, że ma dobry rekord i serię zwycięstw za sobą. Mam nadzieję, że po tym transferze moja kariera nabierze jeszcze większego tempa. Wierzę, że zwycięstwa w barwach UAE Warriors pozwolą mi wykonać ostatni krok w kierunku UFC .”

powiedział Daniel Skibiński dla sportowefaktywp.pl.

Walka Daniela Sibińskiego w UAE Warriors odbędzie się 19 czerwca w Abu Dhabi.

źródło: sportowefakty.wp.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments