Żurom o walce z Bonusem BGC na PunchDown4: „Pokażę jaja, że Żuromski się nie boi ciosów. Nawet na melanżach takich lepów się nie wypłacało”

0
Żurom o walce z Bonusem na PunchDown4:
Fot. Żurom / Bonus BGC, Instagram

Już dzisiaj czwarta edycja gali PunchDown, na której w walce wieczoru zobaczymy pojedynek na liście pomiędzy Bonusem BGC i Żuromem. Dla Łazarskiego Gladiatora będzie to już kolejny udział w tej gali, natomiast Andrzej Żuromski zaliczy swój debiut.

Początkowo Bonus BGC miał walczyć z Krychą UFC, jednak ten po uderzeniu Boxdela – jednego z włodarzy FAME MMA – doznał kontuzji bębenka ucha. Jak w rozmowie z portalem mma.pl wyjaśnił Żurom, wszystko zaczęło się od żartobliwego wpisu, że mógłby zastąpić Krychę. Następnie organizacja zgłosiła się do niego i zaproponowała starcie.

ŻUROM O WALCE Z BONUSEM BGC NA PUNCHDOWN 4

Stwierdziłem, że skoro mam walkę w czerwcu, to do wesela się zagoi. Damy sobie po lepie, to przetestuję swoją szczękę, swój charakter, bo tutaj nie można się zasłaniać. Stoisz, jedną ręką trzymasz barjerki, a gość koło 100 kg wali ci z otwartej dłoni – powiedział Żurom o starciu w PunchDown 4.

Stwierdziłem, że pokażę jaja, że Żuromski się nie boi przyjmować takich ciosów. Po drugie sprawdzę swoją szczękę, a po trzecie jakąś przygodę przeżyję i jakieś pieniądze zarobię – dodał.

Żurom przyznał również, że do końca nie wie, czego się spodziewać, gdyż nigdy wcześniej nie miał styczności z walką na liście – Z gołej lepy dostać cios bez ochrony, no jednak jest to hardcore, nie wiem, czy mi się to spodoba, czy nie spodoba. Nigdy nawet się nie lałem, nigdy nawet na melanżach takich lepów się nie wypłacało. A w sobotę zobaczycie, kto jest lepszy, czy Bonus, czy ja.

Gdzie oglądać PunchDown 4? Informacje o transmisji

Data: 22 maj, 2021 roku
Godzina: 20:00
Cena PPV: 19,99 zł – wykupisz tutaj

Gdzie wykupić dostęp do PunchDown 4?

Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00, dostęp do transmisji kosztuje 19,99 zł i wykupisz go tutaj.

PUNCHDOWN 4 >> WYKUP DOSTĘP

Gdzie oglądać PunchDown 4: Bonus BGC vs Żurom? Transmisja, stream online, live ppv

Kto zawalczy na PunchDown 4? Lista zawodników, pełna karta walk

Może być zdjęciem przedstawiającym 26 osób, ludzie stoją i tekst „BOTM TALbet JOWN BONUS BGC WITCZAK JAWORSKA VS WALDEK ZUROM JOWN WYKUP DOSTEP PPV NA WWW. PUNCHDOWN. TV ŚLEDŹ VS JAROSZEWSKA TOTALbet 22.05.2021 NERYNG VS LUBCZYŃSKI TOTALbet 'PUNCH JOWN FIGHTING DUSTAN MARCIN KOSTRZEŚ MACIE BIGJACK SCWIARTSON JAREMA LINKIEWIO GLADIATOR TRENIU PALUCH BRZYTWA KAZEK MAKSYMILIAN MAX PIKOLO HECMAN TURBOJOKER ŁUKASZ DUNAJ PRZEMYSŁAW ŚWIREK MALEK MAŁCZAN DAMIAN JAWOR VS SPONSORZY: TOTAL'bet WIESLAW WIECHU "MORE: KRySZAV WKu DZIK. ELMAR EXTREME SPORTSWEAR 6paK meonday PATRONI MEDIALNI: SUPER eska”

Źródło: mma.pl

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie