Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Adrian “Ares” Błeszyński przegrywa przez nokaut w 2 rundzie na gali Babilon 22.

fot. Babilon MMA
Opublikowane 23 maja 2021, 17:54
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj odbyła się gala Babilon 22. Na tej gali odbyło się wiele widowiskowych i emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru Piotr Wawrzyniak (8-5) po świetnej walce pokonał przez techniczny nokaut Adriana Błeszyńskiego (9-5-1).

Adrian Błeszyński w latach 2016-2018 był zawodnikiem Fight Exclusive Nigth, gdzie stoczył pięć pojedynków. Obecnie jest związany z organizacją Babilon MMA. Na gali z numerem 12 zremisował z Pawłem Pawlakiem (18-4-1). Do ich rewanżowego boju doszło na Babilon MMA  18, gdzie tym razem po krwawej i emocjonującym boju zwyciężył reprezentant klubu Octopus Łódź. Ta walka przez wielu jest uważany za najlepsze starcie 2020 roku w polskim MMA.

Piotr Wawrzyniak wcześniej występował dla takich organizacji jak: Night of Champions, WFC, KSW czy Spartan Fight. Na Armia Fight Night 7 przegrał przez dyskwalifikację z Johnem Palaiogolosem (18-9-1). Wczoraj odniósł pierwsze zwycięstwo od 2016 roku.

Piotr Wawrzyniak rozbija Adriana Błeszyńskiego na Babilon MMA 22.

Runda 1:

Początek rundy należał do Wawrzyniaka, który ładnie pracował ciosami prostymi. Piotrek postanowił poszukać obalenia, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło i szybko starcie powróciło na środek klatki. Poznaniak udanie trafiał Adriana kanonadą ciosem zakończonym udanym obaleniem. “Aresowi” po kilkunastu sekundach udało mu się powrócić do klatki. Tym razem Ares rozpoczął akcję celnymi uderzeniami prostymi. Wawrzyniak po raz kolejny spróbował obalenia i ostatecznie zdobył plecy rywala. Błeszyńskiemu udało się urwać uchwyt i po raz kolejny udało mu się wstać. Na sam koniec rundy zobaczyliśmy świetną wymianę z obu stron. Na tle tej rundy o wiele celniejszy w swoich ciosach był Wawrzyniak.

Runda 2:

Tym razem Wawrzyniak rozpoczął starcie coraz bardziej odważniej i świetnej serii ciosów posłał Adriana na deski świetnym ciosem sierpowym. “Ares” szybko wstał do góry, ale Piotrek znów zasypał ambitnego rywala uderzeniami po raz kolejny posyłając go po raz kolejny na dechy. Adrian mimo tych kłopotów cały czas chciał walczyć, po kolejnych celnych ciosach i kopnięciach w wykonaniu Poznaniaka sędzia Łukasz Bosacki postanowił przerwać to starcie.

Poniżej prezentujemy Wam skrót tego pojedynku.

źródło: Babilon MMA/Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments