Niedziela, 19 Maja, 2024

[WIDEO] Bonus BGC wściekły po przegranej z Żuromem: “Wałek jak ch*j! Największy skandal na PunchDown!”

[WIDEO] Bonus BGC wściekły po przegranej z Żuromem: "Wałek jak ch*j! Największy skandal na PunchDown!"
Fot. Twitter
Opublikowane 23 maja 2021, 12:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W minioną sobotę odbyła się czwarta już edycja gali PunchDown, na której zawodnicy stają do walki na liście. Poza turniejem, którego stawką było 40 tysięcy złotych, zobaczyliśmy również ciekawe superfighty.

Tym razem zwycięzcą został Marcin Kostrześ Kostrzewski, który pokonał Maksymiliana Maxa Leśniaka. Walką poprzedzającą starcie finalistów był pojedynek Piotra Bonusa BGC Witczaka z debiutującym na gali PunchDown Andrzejem Żuromem Żuromskim.

Zawodnicy wymienili trzy ciosy, bez wątpienia mocniej trafiał Łazarski Gladiator oraz też lepiej przyjmował uderzenia rywala, które nie robiły na nim żadnego wrażenia. Natomiast w przypadku Żuroma widzieliśmy, jak zachwiał się po każdym liściu. Dwukrotnie odchylił także głowę, przez co Bonus BGC nie trafił czysto, jednak dopiero za drugim razem sędziowie zwrócili na to uwagę.

BONUS BGC SKOMENTOWAŁ PORAŻKĘ NA GALI PUNCHDOWN 4

Zawodnicy przyznali, że można zrobić dogrywkę, jednak sędziowie byli jednomyślni i wskazali zwycięstwo Żuroma. Werdykt był dużym zaskoczeniem nie tylko dla kibiców, ale także samych zawodników.

Zdenerwowany Bonus BGC zaprotestował, po czym odwrócił się i wyszedł, nie udzielając wywiadu. Krótko po walce na swoich social mediach opublikował taki wpis – “Wałek jak ch*j! Pozdrawiam kibiców❤️”

Na Instastory dodał – “Czuję się wygrany i tak wracam z Warszawy. Największy skandal na PunchDown, je**ć to”

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments